Yalan Dünya 5. Bölüm izle

Yalan Dünya 5. Bölüm, Yalan Dünya 5. Bölüm canlı izle, Yalan Dünya 5. Bölüm tek parça izle

10 ocak 2012 akşamının favori dizisi Yalan Dünya en son bölümü ile bu akşam sizlerle olacak. Haftanın en çok izlenen dizisi olma dalında büyük bir başarı gösteren ve kurtlar vadisi pusu gibi bir diziyi deviren Yalan Dünya 5. Bölüm izle bu akşam dizi sitemizde sizlerle. Nurhayattan kurtulamayan beyaz bu sefer nasıl oyunlar peşinde bakalım. Dizide yer alan bütün karakterler çok muazzam bir şekilde oturmuş. Gülse hanımın yönetmen ve oyunculuğunu yaptığı bu haftanın en komiik dizisi olan yalan dünya dizisi 5. bölüm ile sizlerle.

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir izleyici kitlesini eline alan ve bu kitleyi günden güen artıran tatli komik dizimiz her hafta cuma gecesi olduğu gibi bu haftada karşınızda. 10 şubat 2012 bölümü ile karşınıza gelen yalan dünya en yalan ve en komik olayları ile sizlerle. Dizinin başından beri evlendirilmek istenen evin yakışıklı genci rıza bu evlilikten kaçmak için elinden geleni yapsada bir türlü kurtulamıyor. Diğer yandan Orçun bu bölümdede herkesi gülme krizine sokacak gibi görünüyor.

2 thoughts on “Yalan Dünya 5. Bölüm izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>