Vatansever izle

Vatansever mel gibson filmi izle, Vatansever direk film izle, Vatansever filmini sitemizden türkçe dublaj kalitesinde izleme imkanına sahipsiniz.

Şiddetli geçen Fransız savaşının en büyük kahramanı Martin, artık çok sevdiği ailesinin barış ve huzur içinde yaşayabilmesini sağlamak için savaşmamaya yemin etmiştir. Martin’in büyük oğlu Gabriel ise bu konu hakkında oldukça farklı fikirlere sahiptir ve savaşa katılır. Babası gibi cesur bir yüreğe sahip olan Gabriel için savaşmak bir sanat bir aşk gibi gözüksede babası Martin yaşadıkları onca şey sonrasında vatanını korumaktan vazgeçmiştir ve artık oğlunun da bu işlere bulaşmamasına dikkat göstermektedir. Gabriel babası ne derse desin onun gözünde ilk olarak vatan gelmektedir. Vatanını korumak için canını ortaya sere büyük bir yürek olan gabriel babası gibi ne kadar güçlü ve hırslı bir savaşçı olduğunu herkese kanıtlamaya hazırdır.


Filmin Alternatif İsmi: The Patriot
Filmin İmdb Puanı: 8.9/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı: 9.1/10
Yapım: 2000 ABD
Oyuncular: Mel Gibson, Heath Ledger, Logan Lerman, Adam Baldwin,
Yönetmen: Roland Emmerich
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş, Tarih


Aksiyon ve savaş filmlerini sevenler için bence kesinlikle ve kesinlikle kaçırılmaması gereken bir film. Zaten Mel Gibson gibi usta bir oyuncunun renk kattığı filmimiz 8.9 luk imdb puanı ile dikkatleri üzerinde toplayan bir filmdir. Herkesin merakla beklediği filmimiz vatansever hd kalitesinde sitemizde ki yerini almıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>