Tuhaf ilişkiler izle

Tuhaf ilişkiler film izle, Tuhaf ilişkiler türkçe erotizm filmleri izle, Bound filmi izle

Filmin Orjinal Dildeki İsmi: Bound 1996 Türkçe izle

Chicago’da bir odanın içindeki masının üzerinde, içi 2 milyon euro ile dolu bir çanta vardır.Ceasar çete için yasadışı kar sağlayan bu parayı yasadışı bir yol ile elde etmeyi başarır. Violet ise Ceasar’ın çok güzel ve çekici metresidir. Corky’da uzun yıllardır dolandırıcılık yapan bir adamdır. Ceaser gibi kalitesiz bir adamla bu kadar parayı biraraya getiren nedir. Tabii ki vücutları için ölünebilecek kadınlar. Corky ve Violet çok yakında, birine hayatı pahasına güvenmenin anlamını, Ceaser de kadınlar hakkında bir kaç şey öğrenecektir. Sonunda hepsi bir tek soruda birleşecektir… Kime Güvenebilirsin?

İmdb Derecesi: 7.4 /10
Yapım Yılı ve Yeri: 1996, ABD
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Yönetmen: Andy Wachowski, Larry Wachowski, Lana Wachowski,
Oyuncular: Gina Gershon, Jennifer Tilly, Joe Pantoliano, Mary Mara, Peter Spellos

Konu bakımından incelediğimizde güzel ama işleniş bakımından beş para etmez bir film olduğu halde neden yüklediniz diye sorarsanız arayanlar ve izlemek isteyenler için yüklenmiş bir filmdir. Herkese iyi seyirler dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>