Trabzon galatasaray maçı canlı izle

Eskişehirspor’u ahlaki Trabzonspor hafta karşı fincan tuttu. Galatasaray karşılaşmasıysa Trabzonspor Galatasaray maçını canlı izle neredeyse son şans sıralamalar tutmak. Şenol Güneş ‘ev-alan avantajı bu sezon iyi bir resim aşındırıcı öğrenciler, sadece 2 son 5 maçı kazandı. Bordo forvet suç mavililer Henrique’nin problemleri 3 toplantı, her oyun skor gol başardı çözmek için bir parçası gibi görünüyor. Bamba sakatlığı nedeniyle askıya kartları oynamak için hiçbir takım yoktu. Soner, Colman Alanzinho ve Mustafa Yumlu’nun belirsiz.

Devresi kapatıldığında Galatasaray bu oyun 5 puanlık bir avantaj kazandı.Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden bu dönemde çok önemli bir başarıdır. Gol yollarında John Sarı Kırmızılılar’da savunma gibi isimler güven çok elde etmek için var olan bir sonuca umuyoruz.Son 5 gol 4 Kaleler oyunu gördüm.Kadro dışında yaralanan Fatih Terim’in Ujfalusi Cris ve Sercan gibi isimler içermez.

Favorilerime Galatasaray oyunlar her zaman farklı şekillerde beklenen ilerleme bir sürü olmasına rağmen. Galatasaray golcülüğünü hepimiz biliyoruz, Trabzonspor’un hücumlarındaysa iyileşmiştir. Benim tahminim ortak hedefleri takip olmasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>