The Artist izle ( Altyazılı )

The artist izle altyazılı, the artist izle türkçe, The Artist Filmini full izle

Filmin Orjinal İsmi: The Artis 2011 Türkçe Altyazılı izle

84. Oscar ödüllerinde 9 tane güzel film arasından sıyrılığ birinciliği sırtlayan filmimiz The Artist 1920 li yıllarda yaşanan Hollywood sinema sektöründe ki değişiklikleri konu almaktadır. Oscar ödülü ile birlikte en iyi erkek oyuncu ödülünüde kimseye kaptırmayan bu önemli eserimiz türkçe altyazı kalitesi ile sizlerle.

1930 yıllarına girilirken Hollywood’da ses getirecek olaylar başlamıştır. “henüz hiçbir şey duymadınız” lafı ile sinema sektörüne bomba gibi düşen bu olay bir çok sinema çalışanın işinden ettiği gibi bir çok yeni işinde kapılarını aralamıştır. Sinema sektöründe yaşanan bu büyük devrim bir çok yıldızın yavaş yavaş sönmesine neden oldu. O yılların karizmatik oyuncularından olan George Valentin’de bu değişikliğin kurbanı olur. Peppy Miller ise George Valentin’in yanında yetişen bir ses sanatçısı olarak sürekli şöhret yapmanın peşindedir.

Imdb Puanı:  8.4/10
Yapım: 2011  -  Fransa
Tür: Dram,  Romantik
Süre: 100 dakika
Yönetmen: Michel Hazanavicius
Oyuncular: John Goodman,  James Cromwell,  Jean Dujardin,  Penelope Ann Miller,  Bérénice Bejo,  Calvin Dean
Önemli: FİLM ALTYAZILIDIR…

TELİF HAKKI NEDENİ İLE KALDIRILMIŞTIR…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>