Terminatör 4 izle

Terminatör 4 seri filmler izle, Terminatör 4 filmini izle, Terminatör 4 yabancı film izle
Filmin Orjinal İsmi: Terminatör 4: Kurtuluş /Terminator 4: Salvation

Yapım:2009 – ABD
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram, Macera
Süre: 115 dakika
Oyuncular: Christian Bale, Helena Bonham Carter, Arnold Schwarzenegger

Sene 2018 kıyamet günü gelmiştir ve insanlık son bulmuştur, her yer mahşer alanına dönüşmüştür. Kıyametden sonra bir terminatör ekibi hayatta kalan insanları yakalamak ve öldürmek için aramaya başlamıştır. Buldukları bir kaç yüz insanıda dünyadan temizlemek isteyen terminatör grubuna karşı bir engel oluşturmak isteyen insan gruplarıda kendi aralarında bir teşkilat olupyer altında sığınağa yerleşmişlerdir. Bu yeraltı teşkilatı yakaladıkları terminatör gruplarına saldırmaya başlamışlardır.

Arnold Schwarzenegger’in her zaman ki gibi başrol olarak oynadığı bilim kurgu filmimiz 2009 yapımıdır. Serinin en son filmi olan Terminatör 4: Kurtuluş filmi tr dublaj ve hd kalitede sitemize yüklenmiştir. Herkesin merakla beklediği bir film olan terminatör hayranları için en sonunda ülkemize geldi. Herkese iyi seyirler dilerim.

— Serinin Diğer Filmleri —

Terminatör 1 izle
Terminatör 2 izle
Terminatör 3 izle
Terminatör 4 izle

10 thoughts on “Terminatör 4 izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>