Tepenin gözleri 1 izle

The Hills Have Eyes türkçe dublaj izle, Tepenin gözleri 2006 izle, Tepenin gözleri film izle

Evlilik yıldönümlerini kutlamak isteyen Carter ailesi iki çocuğuyla birlikte California’aya bir tatile giderler ve olaylar zinciri bu tatil ile başlar. Bu tatildeki amaç bütün ailenin bir arada olması ve geçen bu zamanın tadını beraber çıkarmaktır. Brenda ve Boby bu tatilden hiçde hoşnut değildirler ki sırf babalarını ve annelerini kırmamak için bu tatile gelmişlerdir. Brenda yeni doğan çocuğunun bu tatilden zarar görmemesi için tatile sıcak bakmamaktaydı fakat babasının zoru ile bu tatile geldi. Carter ailesinin tatil yapmak istediği yer bundan uzun zaman önce nükleere çalışmaların yapıldığı ve bir çok insanın hayatını kaybettiği bir yerdir. Ölen insanların dışında kurtulanlarda oldu fakat bu büyük nükleer felaketten sonra kurtulan bütün canlılar kimyasal ilaçlar yüzünden genleri bozuk olarak dünyaya gelmeye başladılar. Carter ailesi tatil yapacakları yere geldiklerinde hiç ummadıkları türden insanlarla savaşa maruz kaldılar. Mutandlar artık carter ailesini yemek için ellerinden gelen herşeyi yapacaklardır.

İmdb Derecesi: 6.5/10
Yapım Yılı ve Yeri: 2006 ~ ABD
Yönetmen: Alexandre Aja
Tür: Gerilim, Korku
Oyuncular: Emilie de Ravin, Dan Byrd, Aaron Stanford, Vinessa Shaw

Bu tarz filmlere aslından korku olarak değilde bence komedi gözüyle bakarsak daha çok zevk alacağız gibi görünüyor. The Hills Have Eyes filmi türkçe dublaj kalitesinde sitemizdeki yerini almıştır. Herkese iyi seyirler dilerim.

[tab:Alternatif 1]

[tab:Alternatif 2]

[tab:Fragman]

[tab:END]

2 thoughts on “Tepenin gözleri 1 izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>