Tehlikeli Tutkular izle

Tehlikeli Tutkular türkçe dublaj izle, Tehlikeli Tutkular film izle, Tehlikeli Tutkular hd izle, Tehlikeli Tutkular divx izle

Filmin Orjinal İsmi : Tehlikeli Tutkular: Cherrybomb 2009 (Türkçe Dublaj)
Yapım: 2009 – İngiltere
Tür: Dram, Gerilim, Gençlik
Süre: 76 dakika
Yönetmen: Glenn Leyburn, Lisa Barros D’sa
Oyuncular: Rupert Grint, Kimberly Nixon

Harry Potter serisinde oynadığı rol ile hiç bağdaşmayan bir oyun ile karşımıza gelen Rupert Grint bu filmde arkadaşı ile birlikte iki ergeni canlandırıyor.

Yakışıklı ve sempatik bir genç olan Luke en yakın arkadaşı olan Malachy ile süper bir yaz tatili geçirme planı yaparlar. Çok yakın iki arkadaş olan Luke ve Malachy bu hazırlıkların suya düşeceğini bilmemektedir. Malachy’nin çalıştığı spor salonun sahibinin kızı olan Michelle‘nin gelişi ile bütün tatil planları suya düşer. Bu iki arkadaş Michelle’nin güzelliğine kapılarak onu tavlamak için ellerinden geleni yaparlar.

BİR KIZ UĞRUNA..!

Büyük bir arkadaşlık bir kız uğruna o kadar şekilsiz bir hal alıyor ki Luke en yakın arkadaşı ile düşman konumuna geliyor. Güzelliği ile baş döndüren Michelle ise bu durumdan gayet memnundur.

İçerisinde erotik sahnelerin yer aldığı bu film +18 yaş sınırına sahiptir. Herkese iyi seyirler dilerim.

One thought on “Tehlikeli Tutkular izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>