Tarzan izle

Tarzan 1999 filmini izle, Tarzan animasyon filmini izle, Tarzan filmini indirmeden izle

Tarzan, maymunların bir bebek Afrika ormanlarında, orada büyütülür. Ama Tarzan mutlu ve huzurlu bir orman içinde hayat, orman ve onunla getiren insanların bunlardan biri tepetaklak olduğunu öğrenmek için.Kadının çok daha kötü şeyler karıştırıyor olan Tarzan adlı ailesine ait ne olduğunu anlamaya çalışırken, Jane aşık. Bu arada, ormana gelen insanlar arasında planlarından birini maymunlara zarar verecek olan.

Yapım: 1999 ABD
Yönetmen: Kevin Lima, Chris Buck
Tür:Animasyon
İmdb Puanı: 7.1/10

Çok sevdiği ailesini büyük bir okyanusta geçirdikleri kaza ile kaybeden küçük bebek, bir maymun ailesi tarafından bulunup güzel bir şekilde yetiştirilir. Orman yaşamını, ormanda hayatta kalabilmeyi anne goril ve onun en iyi arkadaşının himayesinde öğrenir. Orman canlılarına sözünü geçirebilen güçlü bir genç adam Tarzan için asıl zorluk, insan oğlu ile ilk karşılaşması, güzel Jane’e aşık olması, onun bilim adamı babası ve kötü erkek arkadaşına karşı büyük bir mücadeleye girmesiyle başlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>