Son İstasyon izle

Son İstasyon filmini tek parça ve hd kalitede izleme sitesi. Türkiye’nin en büyük film izleme platformu her gün 4 yeni film ile durmadan büyümeye devam ediyor.

Ruhi köyde küçük bir istasyonda çalışan ve emekliliğine gün sayan şerefli ve gururlu bir memurdur. Uzun yıllar boyunca hayalini kurduğu emekli ikramiyesiyle çatısı akmayan küçük bir ev alıp hayatının son zamanlarını huzurlu ve sessiz bir şekilde yaşamaktır. Çok sevdiği kızı Esra ve küçük oğlu Önder’in daha iyi ve rahat yaşamak için masum ve yüksek hayalleri vardır. Onların bu uçsuz bucaksız hayalleri bütün aileyi mecburen İstanbul’a götürür. Ruhi’nin eşi ve annesiyle birlikte İstanbul’a gelmesiyle gelişen olaylar artık kimsenin kontrolünde değildir.


Filmin Alternatif İsmi: Son İstasyon
Filmin İmdb Puanı: 6.3/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı: 6.9/10
Yapım: 2010 Türkiye
Oyuncular: Levent Kırca, Damla Sönmez, Korel Cezayirli, Suna Selen
Yönetmen: Oğulcan Kırca
Tür: Dram


Levent Kırca’nın oğlu yönetmen koltuğunda şeker mi şeker bir adam ise başrolde. Çok hüzünlü bir film olan son istasyon tek parça kalitesinde sizlerle.

One thought on “Son İstasyon izle

  1. BURDA FİLM İZLEMEK HARİKAYMIŞ, AMA SES DÜZEYİ DÜŞÜK GELİYOR..VİDEO DAKİ SES DÜZYİNİ YÜKSELTMELERİ GEREKİYOR..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>