Sihirli Şehir izle

Sihirli Şehir filmini izle, Sihirli Şehir direk izle, Sihirli Şehir yabancı filmleri izle

Filmin Gerçek İsmi: City Of Ember 2008 Türkçe Dublaj izle

Hiç güneş doğmayan Ember kenti yüzyıllar boyunca sadece enerji kaynakları ile ısınmış ve aydınlanmayı enerjiden yararlanarak halletmiştir. Doon ve lina günden güne tükenen enerji kaynaklarına karşı Ember kentini karanlığa bürünmekten kurtarmak istemektedir. Bir çok yolu deneyen bu iki arkadaşın çok az zamanı kalmıştır artık enerji kaynakları bitmektedir ve ışıklar yavaş yavaş sönmektedir.

Konu bakımından bence çok güzel ve değişik bir film, bu zamana kadar hiç buna yakın bir konuda film duymamıştım. İzleyenler arasında filmi çok beyenende var çok vasat bulanda var ama bence izlenebilir kalitede bir film olduğu kesin.

Uzun zamandır yabancı filmler üzerinde durduğumuzu biliyorum, bu filmde 2008 yapımı bir amerikan filmidir. Etkileyici ve sarsıcı bir çok sahnesi ile City of Ember filmi bence çok güzel bir film herkesin izlemesin tavsiye ederim.

Imdb Puanı:  6.4/10
Yapım: 2008  -  ABD
Tür: Bilim Kurgu,  Aile,  Fantastik,  Macera
Süre: 115 dakika
Yönetmen: Gil Kenan
Oyuncular: Tim Robbins,  Saoirse Ronan,  Bill Murray,  Mackenzie Crook,  Harry Treadaway

[tab:1.Part]
[tab:2.Part]
[tab:3.Part]
[tab:4.Part]
[tab:5.Part]

13 thoughts on “Sihirli Şehir izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>