Seninki Kaç Para izle

Seninki Kaç Para filmini full izle, Seninki Kaç Para direk film izle, Seninki Kaç Para online izle

Başrolünde Vatan Şaşmaz’ın oynadığı Seninki Kaç Para? adlı filmimiz 8 mart’da türkiye’de vizyona girdi. Sinema hayatında ki ilk başrolünü alan Vatan Şaşmaz bu filmde beklentilerinin çok büyük olduğunu ve daha kapsamlı filmlerdede oynamak istediğini söyledi. Filmde asıl konu insanların para uğruna neler yapabileceğini bizlere aktarmaya çalışan başarılı ekibe sponsorluk eden firmada gala gecesinde ekibi yalnız bırakmamıştır.

Filmde Cemil rolünü canlandıran Vatan Şaşmaz, İstanbul’da orta gelirle çalışan bir aile babasıdır. Bir iş adamı ile tanışan Cemil artık daha fazla para kazanmak istemektedir ve bu yüzden bu iş adamı ile kısa yoldan para kazanma işine atılmak ister. Cemil artık para için ruhunu bile satabilecek kıvama gelir. Bundan kısa bir süre önce aramızdan ayrılan Azer Bülbülünde rol aldığı senin ki kaç para filmi kısa bir zaman sonra sitemizde yerini alacaktır.

Imdb Puanı:  3.7/10
Yapım: 2012  -  Türkiye
Tür: Dram,  Komedi,  Macera
Yönetmen: Hakkı Görgülü,
Oyuncular: Vatan Şaşmaz,  Azer Bülbül,  Süleyman Kabaali,  Gamze Özyol,  Hüseyin Akşen

One thought on “Seninki Kaç Para izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>