Santaj izle

Santaj – Stone filmini full izle, Uzun zamandır bu şekilde güzel bir film izleyebileceğinizi düşünmüyorum süper bir film santaj herkesin izlemesi lazım.


İşlediği bir suçtan ötürü içeride yıllarını kaybeden Jack emekliliğine sayılı günler kalmış bir memurdur. Büyükanne ve büyükbabasının cinayetini yangın ile beraber kaza süsü verip olayları kapatmaya çalıştığı için hapishanede bulunan Gerald “Stone” Creeson’ın (Edward Norton) dosyasını, şartlı tahliye gerekçesi ile yeniden incelemesi istenir. Şartlı tahliyenin gerçekleştirilebilmesi ve Stone’un hapisten erken çıkabilmesi için Jack’i artık kendisinin yepyeni bir insan olduğuna dair ikna etmesi gerekmektedir.


Filmin Alternatif İsmi: Stone
Filmin İmdb Puanı: 8.9/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı: 7.6/10
Yapım: 2010, ABD
Oyuncular: Edward Norton, Robert De Niro, Milla Jovovich
Yönetmen: John Curran
Tür: Dram, Gerilim, Psikolojik

İlginç ve bir o kadar tuhaf sorular soran ama nedense bir türlü nihayete erdiremediği ilahi meselelere teğet geçen bir film. Ancak kadro inanılmaz… Stone rolünde; her role bukalemun misali çevrilen Edward Norton, Stone’ un karısı Lucetta’ da Milla Jovovich , tahliye memuru Jack Maybury rolünde Robert De Niro ve onun eşi Madylyn rolünde bol ödüllü Frances Conroy. Aksiyonların aranılan kadını Milla Jovovich kendisinden beklenenin ötesinde bir oyunculuk sergilemiş. Robert De Niro’ nun oyunculuğuna ise söylenecek söz yok zaten.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>