Öz Hakiki Karakol izle

Öz Hakiki Karakol filmini full izle, Öz Hakiki Karakol direk izle, Öz Hakiki Karakol sinema filmi izle

Yaptığı işler sonucunda hapishanede yıllar boyunca demir parmaklıklar arkasında yaşayan Hasan artık tahliye günü gelmiş çatmıştır ve en sonunda arkadaşlarına ve ailesine kavuşacaktır. Aradan geçen uzun yıllar Hasan’ı hiç değiştirmemiştir, suç işlemek kanına yazılmış olan hasan hapishaneden çıkarçıkmaz yine hain planlar yapmaya başlar. Hapishanede kaldığı günler boyunca büyük bir soygun planı yapan Hasan bunun için arkadaşlarını bulur ve onları ikna eder. Hasan’ın mahalle arkadaşlarıda zaten oldukça beceriksiz ve işsiz takımdır. Bu soygunu yapmak için kuzey babayıda ikna eden hasan ve grubu soygun hazırlıklarına başlar.

Filmin Alternatif İsmi: Öz Hakiki Karakol
Filmin İmdb Puanı: 6.5/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı: 8.2/10
Yapım: 2012 Türkiye
Oyuncular: Cengiz Bozkurt, Oktay Gürsoy, Serkan Genç, Hasan Demirtaş
Yönetmen: İbrahim Güler
Tür: Komedi

Arkadaşlar nedendir bilmiyorum ama son zamanlarda Cengiz Bozkurt‘un tiplemelerini çok sevmeye başladım. Adamın suratın çok tuhaf bir durum var baktıkca gülesim geliyor, bu filmdede en büyük yük Cengiz Bozkurt’un üzerinde olacak gibi düşünüyorum. Herkesin merakla beklediği filmlerin başında gelen Öz Hakiki Karakol filmi bir kaç hafta sonra sitemize full olarak eklenecektir, herkese iyi seyirler dilerim.

3 thoughts on “Öz Hakiki Karakol izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>