Öyle Bir Geçer Zamanki 56. Bölüm izle

Öyle Bir Geçer Zamanki 56. Bölüm (CANLI DİZİ İZLE), Öyle Bir Geçer Zamanki 56. Bölüm dizi izle. Kanal D’nin en çok İZLEnen dizisi bu gece sizlerle.

Öyle Bir Geçer Zamanki 56. Bölüm 3 ocak’da yayınlanması gereken bölüm bir aksaklık nedeni ile ekranlara gelmemişti bu hafta ise yani 10 ocak 2012 salı gecesi sizlerle ekranlarda olacak. Kanal D ekranlarının en sevilen dizisi olan Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde bu hafta neler olmuyor ki… ?

Dizinin sevilen karakterlerinden birisi olan Murat nedeni bilinmeyen bir şeklide intihar etmiştir ve sebebi uzun zaman boyunca araştırılacak kadar gizem li bir şekilde hayata veda etmiştir. Evlilik için uzun zamandır gün sayan ve bu evliliği gerçekten çok isteyen birisi olan Aylin nikah masasında öylece kalakalıyor, nikaya geç gelen ve yanıt olarak hayır cevabını veren Soner herkesi bir anda şoke etmiştir. 10 OCAK Salı gecesi bölümü ile sizleri şoklara uğratacak dizi olan Öyle Bir Geçer Zamanki 56. bölümde olaylar bitmek bilmiyor. Nikah salonun da HAYIR sesi yankılanırken herkes ne olduğunu anlamaya çalışmaktadır fakat bu duruma sevinen sadece iki şahıs vardır. Bu iki şahsiyetsiz kişiden bir tanesi dizinin en itici karekteri olan Mesude ve carolinin ta kendileridir. Bu olayı bir türlü hazmedemeyen Ali Kaptan deliye döner ve Soner’i linç edecek duruma gelir. Bu kaos gecesinden sonra Aylin yataklara düşecektir ve sadece haplarla hayata tutunabilecektir. Murat’ın ölümü başta Aylin olmak üzere bir çok kişiden sebepsiz bir şekilde saklanmaktadır. Nikahta aldığı hayır cevabından sonra deliye dönen Aylin’in toparlanması uzun bir süre alacaktır.

Öyle Bir Geçer Zamanki ‘de SULAR DURULMAK BİLMİYOR…!

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden bir tanesi olan Öyle Bir Geçer Zamanki 56. Bölüm ile bu akşam FULL olarak siztemizden yayınlanacaktır. Herkesin nefesini tutarak izleyeceği bir bölüm olan 10 OCAK bölümü hd kalitesindesizlerle.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>