My Way izle

My Way izle türkçe dublaj, My Way filmini full izle, My Way filmini sitemizden vkontakte kalitesinde izleyebilirsiniz.

Kore’nin işgalini hiç kimse unutmamıştır. Uzun yıllar önce işgal edilen kore ülkesinin yaşadığı zorluklar belkide onlara tanrı’nın bir dersiydi. Kore halkının ve kore askerlerinin bu dönemde yaşamış oldukları bu zorlu mücadele ve kurtuluş savaşları anlatılacak türden değildir. Kore ordusunun japon askerleri tarafından işgal edilmesi ile kore artık tamamen ipleri bırakmıştır ve elinden hiç bir şey gelmemektedir. Kore askerleri bu esirliğin yanında almanya’nında tekmesini yemesi ile artık iyice düşüşe geçmiştir.


Filmin Alternatif İsmi: My Way
Filmin İmdb Puanı: 6.9/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı: 7.2/10
Yapım: 2011, GüneyKore
Oyuncular: Bingbing Fan, Jo Odagiri, In-kwon Kim, Michael Arnold, Dong-gun Jang
Yönetmen: Je-gyu Kang
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş, Tarih


Kendi yolunu çizmek zorunda olan kore halkının zorlu mücadelesinin anlatıldığı savaş filmimiz merak edenler ve bulamayanlar için sitemizde yerini almıştır. Uzun zamandır bu filmi beklediğiniz biliyorum o yüzden en net kalitede izlemenizi sağlamaya çalıştım. Filmleri açamayan varsa aşağıdaki film izleyemyorum yazısına tıklayarak bilgisayarlarının dns ayarlarını yapabilirler.

2 thoughts on “My Way izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>