Muhteşem Yüzyıl 42. Bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 42.Bölüm (CANLI DİZİ İZLE), Muhteşem Yüzyıl 42.Bölüm online izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm. Haftanın en önemli dizisi hd kalitede sizlerle.

Gözlerinizi alamayacağınız bir bölüm ile 11 ocak Çarşamba gecesinde sizlerle olacak olan Muhteşem Yüzyıl dizisi her hafta olduğu gibi bu haftada süper bir bölüm ile karşınıza geliyor. Muhteşem Yüzyıl 42. bölüm ile herkesi merakta bırakacak gibi görünüyor. Muhteşem osmanlı tarihimizi yüzyıllara sığmayan o harikulade geçmişimizi birazda günümüz türkçesi ile anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisi 11 ocak bölümü ile karşınızda. 11 ocak Çarşamba gecesi Star Tv ekranlarından naklen olarak yayınlanacka olan koskoca bir cihanın padişahı olan Kanuni Muhteşem Yüzyıl’ın en son bölümünde nasıl olaylara imza atacak hepsini bu akşam online olarak beraber yaşayacağız.

Geçtiğimiz hafta yaşananları hatırlamak gerekirse Saray’a geri dönen Hürrem Sultan’a düzenlenen saldırıyı hala unutmadık. Bu saldırıyı haber alan ise Malkoçoğlu idi . Olay yerine gelen Malkoçoğlu saldırganlar ile başabaş bir mücadele verirken olay yerinden kaçan Hürrem Sultan kaçarak uzaklaşmak ister fakat peşinden gelen kötü bir adam onu kovalamaya başlar. Bu olaylar burada gerçekleşirken saray’a haber gider ve Sultan Süleyman herşeyi öğrenir. Bu haberi duyan Sultan Süleyman çok tedirgin olur ve Saray’ı Hürrem sultan‘ın bulunması için seferber eder. Sultan Süleymanın olaya el atması ile saldırganlar yakalanır sorguya çekilmek için saraya getirilirler. İşte geçtiğimiz hafta bunlar yaşanmıştı unutanlar için bir daha hatırlatmak istedik.

Bu hafta ise İbrahim geçen haftaki saldırı yüzünden tek başına sorguya çekilecektir. Sorgu bir yana dursun Saray ahalisi büyük bir şenlik için hazırlıklara başlayacak, sünnet için yapılan bu hazırlık çok büyük bir gösterinin habercisidir. Yapılacak olan nikah artık kaçınılmaz bir hal almıştır fakat Valide sultan bu nikahın yapılmasını hiç istememektedir.

One thought on “Muhteşem Yüzyıl 42. Bölüm izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>