Kurye Film izle

Kurye 2010 film izle, Kurye direk film izle, Kurye filmini izle. Hiç bir yerde olmayan en güzel filmlerin tek adresi.

Filmin Orjinal Adı: Kurye: Coursier 2010 (Türkçe Dublaj)
Yapım: 2010 – Fransa
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Süre: 100 dakika
Yönetmen: Hervé Renoh
Filmde yer alan Oyuncular: Claire Maurier, Jimmy Jean-louis, Jean-marie Lamour

Sevgilisi Nadia ile çok güzel bir hayat geçiren Sam işindende memnun normal bir vatandaştır. Yaptığı işden ötürü Paris’i sürekli gezen Sam işini düzgün yapmaktadır ve çok mutludur. Sam’in hayatında ki tek sorunu sevgilisinin sürekli evlilik isteğidir. Sevgilisinin sürekli evlilik söyleminden sıkılan Sam’in son zamanlarda sevgilisiylede arası bozulmuştur. Yaptığı işi gereği sürekli gezen ve yeni insanlar tanıyan Sam işinden çok memnundur ve isteyerek yapmaktadır. Sam her zaman ki gibi patronundan bir iş teslimatı alır fakat yapacağı bu iş hayatının geri kalanını çok değiştirecektir.

Bizar komedi tadında biraz da aksiyon dolu sahneleri ile Kurye filmi tr dublaj kalitesinde siz değerli izleyicilerimiz ile buluşuyor. Filmi rahatlıkla izlemeniz için 5 eşit parçaya böldük. Film hakkında duyduğunuz bir rahatsızlık olursa bunu yorum kısmından dile getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>