Koyu Kırmızı 2. Bölüm izle

Koyu Kırmızı 2.Bölüm izle 16 Ocak 2012, Koyu Kırmızı dizisi en son bölüm izle, Koyu Kırmızı 2. bölüm tek parça izle

2012 yılının en yeni dizisi olan Koyu Kırmızı dizisi süper bir hızlı yeni döneme girdi ve o hızla devam ediyor. Herkesin merakla beklediği bir dizi olan Koyu Kırmızı süper bölümü olan 16 ocak bölümü ile bu akşam sizlerle olacak.

İkili bir karar arasında kalan Mahir bu kararı verirse büyük şeyler kaybedek gibi görünüyor, bir tarafta canından çok sevdiği nişanlısı varken diğer taraftada kariyeri yer almakatadır. Mahir vereceği bu karar ile hayatının kalan diğer kısmını tamamen değiştirecektir. Kumar borcu yüzünden nişanlısını kaybeden Mahir çok kötü olaylar ile karşı kaşıyadır. Nişanlısının kaçırıldığı kimseye söyleyemen Mahir bu durumun altından nasıl kalkacak herkese merakla bekliyor. Mahir Ümit’i yakalar ve bi yere hapseder evdekilere ise Ümit‘in herkese yurt dışına gittiği yalanını söyler. Mahir’in kardeşi ayşe ise hiç bir şeyden haberi yoktur abisinin nasıl yanlış işler içerisine girdiğini bilmeyen Ayşe farkında olmadan kendiside çok riskli bir olayın içerisinde kendisini bulur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>