Kıyametten Sonra izle

Kıyametten Sonra – The Lost Future izle, Kıyametten Sonra filmini hd kalitede izlemek istiyorsanız tam adresindesiniz çünkü burası türkiyenin en büyük film izleme sitesidir.

Sene 2520 kıyamet kopmuştur ve insanların neredeyse yüzde 99′u ölmüştür kalan kesim ise yaşamak için mücadele vermektedir. Kıyametin kopması ile dünyaya bir çok çeşit yaratık istila etmiştir ve kalan bütün insanları öldürmek istemektedirler. Heryerin kurak ormanlar ile kaplandığı bir hayatın içinde yaşam savaşı veren insanların hayatının anlatıldığı filmimiz biraz uçuk bir konuya sahip olmasına rağmen kendisini çok iyi izletebiliyor.

Filmin Alternatif İsmi: The Lost Future
Filmin İmdb Puanı: 5.0/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı: 7.1/10
Yapım: 2010, ABD
Oyuncular: Sean Bean, Eleanor Tomlinson, Hannah Tointon, Annabelle Wallis, Corey Sevier,
Yönetmen: Mikael Salomon
Tür: Bilim Kurgu, Gizem, Korku, Macera

Film başlamadan önce söyleyeyim Sean Bean hayranları fazla ümitlenmesinler filmde fazla bir sahnede yok çünkü. Düşük bir bütçe ile bence güzel bir film çekilmiş. Herkese iyi seyirler dilerim.

5 thoughts on “Kıyametten Sonra izle

    • Arkadaşlar film aşağıda diye yazıyor neden kötü yorum atıyorsunuz bizde buradan ekmek parası kazanıyoruz, reklamlar olmasa nasıl dönecek bu çark lütfen biran anlayışlı olalım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>