Kabadayı izle

Kabadayı Şener Şen filmleri izle, Kabadayı filmini full izle, Kabadayı sinema filmi izle, Kabadayı filmini stemizden hd kalitesinde izleyebilirsiniz.


Murat ve Karaca birbirini çok seven ve bir gece kulübünde çalışan iki gençtir. Küçük yaşta babası tarafından terkedilen Murat ailesini o günden sonra öldü olarak kabullenmiştir. Devran ise istanbul’un en büyük mafyalarındna bir tanesidir. Karacayı gece kulübünde göreb devran ona aşık olmuştur fakat karaca muratı sevmektedir. Zorla karacayı kaçıran devran onu sevmemesi halinde muratı öldürmekle tehtit etmektedir. Yıllar sonra karşısına çıkan Ali Osman bey muratın öz babasıdır. Eskilerin en tehlikeli kabadayılarından bir tanesi olan Ali Osman artık hasta bir adamdır sürekli kendisini unutan ali osman bir anda rüya alemine dalmaktadır. Ali osman bakalım oğlunu devranın elinden nasıl kurtaracaktır.


Filmin Alternatif İsmi: Kabadayı
Filmin İmdb Puanı: 7.8/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı: 8.9/10
Yapım: 2001 Türkiye
Oyuncular:Şener Şen, Kenan İmirzalıoğlu, İsmail Hacıoğlu, Rasim Öztekin, Aslı Tandoğan, Süleyman Turan
Yönetmen: Ömer Vargı
Tür: Aksiyon, Dram, Macera, Suç

Şener Şen’in usta oyunculu ve Kenan İmirzalıoğlu, İsmail Hacıoğlu gibi kaliteli genç oyuncuların birleşimi ile süper bir film sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dilerim.

[tab:Partlı Sistem]


[tab:Tek Part 1]

[tab:Tek Part 2]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>