Hayalet Süvari izle

Hayalet Süvari filmini full izle, Hayalet Süvari sinema filmi izle, Hayalet Süvari direk izle

Küçük bir kasabada gerçekleşen acımasız ölümler sonucundan ünlü müfettiş Ichabod bu kasabaya görev için gönderilir. Bu kasabada neredeyse her gün bir yerlinin öldürüldüğü görülmektedir. Kasaba halkı bu olayın yıllar önce kafası kopartılarak öldürülen bir süvari tarafından yapıldığı kanısındadır. Ichabod ise bu işi çözmen için amansızca çalışmalarına başlar.

Washington Irving’in klasik ‘Sleepy Hollow Efsanesi’ romanından Sleepy Hollow Ichabod Crane (Johnny Depp) ‘in tanık köyünden New York polis müfettişi olarak 1799 yılında bir olayı araştırmak için film, iletilen ve tuhaf bir çözmeye çalışıyor olay anlatılır. Küçük kasaba halkı gizemli öldürüldü.Halk cinayet yıl önce işlenen inanıyorum, kaptanın kafasına bir kesim öldürdü. Vinç ve Katrina Van Püskül, polis (Christina Ricci) ile bir katilin peşine düşer inanmıyorum.


Filmin Alternatif İsmi: Sleepy Hollow
Filmin İmdb Puanı: 7.5/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı:5.9/10
Yapım: Yapım: 1999 – ABD, Almanya
Oyuncular: Johnny Depp, Christopher Walken, Christina Ricci, Michael Gambon, Christopher Lee
Yönetmen: Tim Burton
Tür: Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku


Johnny Depp hayranları için izlenesi bir film olabilir ama filmin kategorisi neden korku ben onu pek anlamadım. Johnny Depp‘in bu kadar vasat filmlerde oynamasını hiç istemiyorum onu hep güzel filmlerle tanıdığımız için böyle filmlerini izlemek biraz sıkıcı oluyor..

2 thoughts on “Hayalet Süvari izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>