Garfield 3 izle

Garfield 3: Geri Dönüyor izle, Garfield 3: Geri Dönüyor filmini izle, Garfield 3 türkçe izle

Filmin Gerçek İsmi: Garifeld Gets Real-Garfield 2007 izle

Çizgi film dünyasından sıkılan ve artık buraların kendisine basit geldiği düşünen kahramanımız Garfield artık kendisini daha üst makamlarda hayal etmektedir ve bu yüzden gerçek hayatın yolunu tutar. Garfield için görünen tek sorun vardır bu sorunda gerçek hayata geçen hiç bir çizgi kahramanının normal hayatına geri dönememiş olmasıdır.
Bütün çocuklarımızın büyük bir hayranlık içerisinde izlediği çizgi dizimiz serinini sondan birinci filmi ile karşınıza geliyor. Eğlenceli ve komedi dolu sahneleri ile her yaştan izleyiciye sahip olan filmimizde bütün karakterleri komeik tavırları ile bizleri güldürmeyi başarıyor.

Uzun zamandır çocuklarımız için böyle bir seriyi sitemize eklemek istiyorduk ve en sonunda bunu başardık. Garfield filminin 4 seri filmi sizler için sitemizde yerini almıştır. Herkese iyi seyirler dilerim.

Imdb Puanı: 5.8/10
Yapım: 2007  -  ABD
Tür: Animasyon,  Aile,  Çocuk,  Komedi
Süre: 90 dakika
Yönetmen: Kyung Ho Lee,  Mark A.Z. Dippé
Seslendirenler : Okan Bayülgen,  Sungun Babacan,  Arda Aydın,  Frank Welker,  Aysun Topar,  Pat Fraley,  Jason Marsden

[tab:1.Part]
[tab:2.Part]
[tab:3.Part]

[tab:4.Part]

[tab:END]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>