Evdeki Düşman izle

Evdeki Düşman filmini full izle, Evdeki Düşman sinema filmi izle, Evdeki Düşman indirmeden izle

Esther, Esther yine Esther bu kız bir harika. Filmi izleyeli neredeyse 2 yıl oldu ama ben hala unutamadım süper sahneleri ile evdeki düşman filmi sizlerle. Esther sabıkalı bir delidir. Yılaar önce verildiği yurdu yakmıştır ve o yüzden başka bir yerde çocuk esirgeme kuruluna verilmiştir. Aslında 30 yaşlarında bir kadın olan Esther görüntüsü yüzünden çocuk sanılmaktadır. Bu durum Esther için çoğu zaman sorun yapsada çoğu yerde de bu yönünü çok iyi kullanmayı bilmiştir.


Doğmamış çocuğun trajik ölümü Kate ve John harap oldu. Hayatlarını normale döndürmek için bir çocuk evlat edinmek karar verin. Onlar bölgede neredeyse Esther adında küçük bir kız hissediyorum almış bir yetimhaneye gitti, ama Esther göründüğü gibi değildir. Kate, John, ve diğerleri Esther sevimli maskesinin ardındaki yüzünü göstermeye çalışır.

Imdb Puanı: 8.8/10
Yapım: 2009 – ABD, Kanada, Fransa, Almanya
Tür: Dram, Gerilim, Gizem, Korku, Psikolojik
Süre: 123 dakika
Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Oyuncular: Vera Farmiga, Isabelle Fuhrman, Peter Sarsgaard, Aryana Engineer, Jimmy Bennett, Karel Roden


Evdeki Düşmanın aslında kim Olduğu Afişten Belli. Geçenlerde Bir Arkadaşım İzlemeyi Düşünüyordu Filmin İsmini Söylediğinde Azcık Geyik Yapmıştım Sonra Bir Ara Bakarım Dedim Şimdi Gördümde Bu Kızı Görsem Ceketimin Düğmelerini İliklerim Bildiğin Manyak Evdeki Düşman Derken O Düşman Kelimesi Az Bile Söylenmiş Yaptıklarının Yanında Melek Kalır…Burdan Brad Ve Angelinaya Sesleniyorum Çevrenizde Sizi Kıskanan Yeterince Düşmanınız Var Düşmanı Bide Eve Getirmeyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>