Yetenek Sizsiniz Türkiye 31 Aralık izle- Yetenek Sizsiniz Türkiye Yılbaşı Programı

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yılbaşı özel izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni yıl programı izle

Koskoca bir yılı geride bıraktık sevinci ve üzüncü ile en güzel anıların paylaşıldığı süper bir yılı geride bırakarak 2012 yılına Show tv de bizlerle girmenizi istiyoruz. Süper bir yılbaşı programı ile sizlere hazırlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye 31 Aralık bölümü ile bu özel gecede bizlerle olacak.

2012′ye Yetenek Sizsiniz Türkiye ile girin…!

Show tv’nin en kaliteli yarışma programı olan ve herkesi eğlendiren yetenek sizsiniz türkiye yılbaşı özel programı ile bu güzel 31 Aralık gecesinde sizlerle buluşuyor. Yayına girdiğinden beri kırmadığı reyting kalmayan Yetenek Sizsiniz Türkiye 2011′in son yarışması ile karşınıza geliyor.

31 Aralık 2011 Cumartesi gecesi yani YILBAŞI gecesinde Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin sunuculuğunu ünlü pop sanatcısı Hadise yapacak. Bu güzel yılbaşı özel programını sakın kaçırmayın…

Ne zaman Başlayıp ne zaman bitecek : 31 Aralık 2011 saat 20:00 de başlayacak olan Yetenek Sizsiniz Türkiye saat 23 :30 da sonlanacak. Yarışma biter bitmez ünlü sanatçı Hadise’nin konseri başlayacka ve saat 01:30′a kadar devam edecek.
read more