Yetenek Sizsiniz Türkiye Son Bölüm izle 16 ocak 2012

Yetenek Sizsiniz Türkiye son bölümü izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye 14 ocak izle, Yetenek Sizsiniz türkiye 2012 izle

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve yönetttiği Yetenek Sizsiniz Türkiye Son Bölüm her hafta cumartesi olduğu gibi bu haftada dizi film sitemizde sizlerle olacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye en son bölümü olan 14 ocak bölümünde neler yaşanmıyor ki. İzmir’e konuk olan Yetenek Sizsiniz Türkiye ekibi süper şovlar ile bu gece karşımıza geliyor. Dünyanın her yerinde seçmeler yapan ve ülkemizin en yetenekli kişilerini arayan Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 de bu hafta da süper yarışmacılar ile karşımıza geliyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye Son Bölüm izle bu akşam sitemizde yer alacaktır. Acun Ilıcalı, Segen Yalçın ve Hülya Avşar’ın juri olduğu Yetenek Sizsiniz 14 ocak bölümünde süper görsel showlar sizleri bekliyor, kaçırılmayacak bir bölüm olan 14 ocak 2012 cumartesi bölümü sitemizden HD kalitede yayın yapacaktır. Yıllardır devam eden Yetenek Sizsiniz Türkiye en son bölümü ile bir kahkaha tufanına sebep oluyor. Bir çok konuda sergilenen yetenekler ve zihinsel showlar ile bu akşam da hitler rekoru kıracak.

Türkiye’nin en büyük eğlence ve yarışma programı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye bu akşam süper bir bölüm ile karşınızda. Show tv‘nin artık neredeyse Babası olan Acun yaptığı ve düzenlediği bütün yarışmalar ile dilden dile gezerken şöhretine şöhret katarken bizlerde onun bu zekasını değerlendiriyoruz ve her hafta olduğu gibi bu haftada onun programını izliyoruz. Show Tv ekranlarının vazgeçilmez en büyük ve gösterişli programı olan Yetenek Sizsiniz Türkiye Son bölümü ile sizlerle.
read more

Yetenek Sizsiniz Türkiye 31 Aralık izle- Yetenek Sizsiniz Türkiye Yılbaşı Programı

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yılbaşı özel izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye 2012 izle, Yetenek Sizsiniz Türkiye yeni yıl programı izle

Koskoca bir yılı geride bıraktık sevinci ve üzüncü ile en güzel anıların paylaşıldığı süper bir yılı geride bırakarak 2012 yılına Show tv de bizlerle girmenizi istiyoruz. Süper bir yılbaşı programı ile sizlere hazırlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye 31 Aralık bölümü ile bu özel gecede bizlerle olacak.

2012′ye Yetenek Sizsiniz Türkiye ile girin…!

Show tv’nin en kaliteli yarışma programı olan ve herkesi eğlendiren yetenek sizsiniz türkiye yılbaşı özel programı ile bu güzel 31 Aralık gecesinde sizlerle buluşuyor. Yayına girdiğinden beri kırmadığı reyting kalmayan Yetenek Sizsiniz Türkiye 2011′in son yarışması ile karşınıza geliyor.

31 Aralık 2011 Cumartesi gecesi yani YILBAŞI gecesinde Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin sunuculuğunu ünlü pop sanatcısı Hadise yapacak. Bu güzel yılbaşı özel programını sakın kaçırmayın…

Ne zaman Başlayıp ne zaman bitecek : 31 Aralık 2011 saat 20:00 de başlayacak olan Yetenek Sizsiniz Türkiye saat 23 :30 da sonlanacak. Yarışma biter bitmez ünlü sanatçı Hadise’nin konseri başlayacka ve saat 01:30′a kadar devam edecek.
read more