Tanrılar Çıldırmış Olmalı 1 izle

Tanrılar Çıldırmış Olmalı 1980 film izle, Tanrılar Çıldırmış Olmalı direk izle, Tanrılar Çıldırmış Olmalı 1 full hd izle

Filmin İsmi: The Gods Must Be Crazy 1980 Türkçe Dubalaj izle

Botsvana’da yaşayan Xi ve kabilesi medeniyetten ve gelişmekten son derece geride kalmış bir kabiledir. Günlük işlerinde hayvan kemiklerini ve ağaç dallarını kullanan bu kabile bir gün havadan bir kola şişesi düşmesi ile resmen altüst olur. Havadan kabilenin tam ortasına düşen bu kola şişesi en başta kabile reisi Xi olmak üzere bütün kabiledeki insanları hayrete düşürmüştür. Kola ilk düştüğünde büyük bir korku içerisine kapılan kabile bu şişenin tanrı tarafından atıldığını düşünür ve bu şişeyi günlük işlerinde kullanmaya başlarlar. Aradan geçen zaman şişe yüzünden kabile arasında kavgaların çıkmasına ve kin duygularının başlamasına sebep olur en sonunda Xi bu şişeyi alır ve dünyanın öbür ucuna atıp kurtulmak ister, yola çıkan xi ummadığı şeylerden sonra bu şişeden nasıl kurtulacağını bir türlü çözemez.

İmdb Derecesi: 7.1/10
Yapım: 1980, Botsvana
Tür: Aksiyon, Komedi
Yönetmen: Jamie Uys
Oyuncular: Nixau, Jamie Uys, Ken Gampu, Brian O’shaughnessy, Joe Seakatsie, çeltik O’byrne, Vera Blacker

Biraz gülmeye ihtiyacınız varsa bence bu filmi kesinlikle izlemelisiniz. Botsvana sınırları içerisinde çekilen bu ilginç filmimiz yüksek imdb puanı ile yıllardır izlenme rekorları kıran bir filmdlr.
read more