Muhteşem Yüzyıl 43. Bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 43.Bölüm izle 18 Ocak 2012, Muhteşem Yüzyıl 43.Bölüm tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl en son bölümü izle

Muhteşem Yüzyıl süper bir bölüm ile 18 ocak akşamında sizlerle olacak. Kanuni’nin nikahına giren Hürrem’in keyfine diyecek yok adı gibi muhteşem olan Muhteşem Yüzyıl harikulade bir bölüm ile sizlerle olacak. Muhteşem Yüzyıl 43. bölüm bu akşam izleme imkanına sahip olacaksınız, Muhteşem Yüzyıl en son bölümü olan 18 ocak bölümü ile bizlerle. Muhteşem Yüzyıl 43. bölüm fragmanıda sizlerle dizi başlar başlamaz yüklenmeye başlayacaktır.

Pargalı Dönemi Bitiyor mu!!!

Star tv’nin nefesleri kesen dizisi Muhteşem Yüzyılda bu akşam neler yaşanmıyor ki. Muhteşem Yüzyıl bu akşam 43. bölüm ile karşınıza gelecek. Muhteşem Yüzyılın yayınlanan en son fragmanında Hürrem ve Kanuni’nin nikahı en büyük olay olarak olarak bizlere yansıyor. 18 ocak bölümüne damga vuran bu düğün olayı bakalım güzel olacak mı. Muhteşem Yüzyıl  film izle en son bölümünde Hürrem ve Kanuni’nin nikah gecesindeki sevişme sahneleride gündeme bomba gibi oturcak. Kanuni ile evlenen Hürrem cariyelikten sultan olma döneminin getirdiği o güzel hazzı yaşarken Muhteşem Yüzyıl dizisinde şanlı bir nikah geceside gözleri kamaştırıyor. Nikah olayının yanında pargalının başına gelenler Kanuni ailesinin nikah heyecanını gölgede bırakır, bu bölümde pargalı dönemi son bulacak gibi duruyor. Starın her hafta çarşamba günü yayınlanan ve izlenme rekorları kıran istatistikleri mahfeden bir bölüm ile sizlerle olacak. Haşmetli osmanlı padişahımızın hürrem ile olan o büyük aşkınında konu alındığı bu muhteşem dizi Muhteşem Yüzyıl 43. bölüm ile bu akşam sizlerle olacak. Geçtiğimiz hafta süper bir heyecan yaşadığımız star tv nin akılları durduran dizisinde bu haftada çok güzel olaylar olacak.
read more

Muhteşem Yüzyıl 42. Bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 42.Bölüm (CANLI DİZİ İZLE), Muhteşem Yüzyıl 42.Bölüm online izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm. Haftanın en önemli dizisi hd kalitede sizlerle.

Gözlerinizi alamayacağınız bir bölüm ile 11 ocak Çarşamba gecesinde sizlerle olacak olan Muhteşem Yüzyıl dizisi her hafta olduğu gibi bu haftada süper bir bölüm ile karşınıza geliyor. Muhteşem Yüzyıl 42. bölüm ile herkesi merakta bırakacak gibi görünüyor. Muhteşem osmanlı tarihimizi yüzyıllara sığmayan o harikulade geçmişimizi birazda günümüz türkçesi ile anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisi 11 ocak bölümü ile karşınızda. 11 ocak Çarşamba gecesi Star Tv ekranlarından naklen olarak yayınlanacka olan koskoca bir cihanın padişahı olan Kanuni Muhteşem Yüzyıl’ın en son bölümünde nasıl olaylara imza atacak hepsini bu akşam online olarak beraber yaşayacağız.

Geçtiğimiz hafta yaşananları hatırlamak gerekirse Saray’a geri dönen Hürrem Sultan’a düzenlenen saldırıyı hala unutmadık. Bu saldırıyı haber alan ise Malkoçoğlu idi . Olay yerine gelen Malkoçoğlu saldırganlar ile başabaş bir mücadele verirken olay yerinden kaçan Hürrem Sultan kaçarak uzaklaşmak ister fakat peşinden gelen kötü bir adam onu kovalamaya başlar. Bu olaylar burada gerçekleşirken saray’a haber gider ve Sultan Süleyman herşeyi öğrenir. Bu haberi duyan Sultan Süleyman çok tedirgin olur ve Saray’ı Hürrem sultan‘ın bulunması için seferber eder. Sultan Süleymanın olaya el atması ile saldırganlar yakalanır sorguya çekilmek için saraya getirilirler. İşte geçtiğimiz hafta bunlar yaşanmıştı unutanlar için bir daha hatırlatmak istedik.

Bu hafta ise İbrahim geçen haftaki saldırı yüzünden tek başına sorguya çekilecektir. Sorgu bir yana dursun Saray ahalisi büyük bir şenlik için hazırlıklara başlayacak, sünnet için yapılan bu hazırlık çok büyük bir gösterinin habercisidir. Yapılacak olan nikah artık kaçınılmaz bir hal almıştır fakat Valide sultan bu nikahın yapılmasını hiç istememektedir.
read more

Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm full izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle. Haftanın unutulması güç dizisi yine sizlerle.

Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm Özeti: Osmanlı’nın temiz yüzü muhteşem yüzyıl dizisinde sular durulmak bilmiyor. Hürrem’in valide sulatana olan siniri ve o büyük öfkesi bir türlü geçmek bilmiyor. Aynı sarayda iki düşman gibi yaşayan Hürrem ve Valide Sultan bu şekilde ne kadar devam edecekler bakalım. Bu kin devam ederken Sultan Süleyman kendi işlerine bakmaktadır.

Muhteşem bir bölüm ile yüzyılların unutturamadığı osmanlı tarihini bizlere bölüm bölüm anlatmaya çalışan muhteşem yüzyıl dizi ekibi 28 Aralık bölümü ile yine hafızalarda yer edecekler.

Süper bir haftaiçi yaşıyorken bu muhteşem diziyi izlememek biraz aptallık olacak öyle değilmi arkadaşalar. Her hafta bu siteden yaptığımız online dizi izletme keyfi bu haftada sizler için çalışacaktır. Dizi başlar başlamaz Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm çok az bir gecikme ile siteye eklenecektir.
read more

Muhteşem Yüzyıl 38. Bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 38.Bölüm full izle 14 aralık Muhteşem Yüzyıl 38.Bölüm. Muhteşem Yüzyıl son bölümü hd izle.
Muhteşem Yüzyıl dizisinin merakla beklenen 38. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Muhteşem Yüzyıl 38. bölümüyle 14 Aralık 2011 çarşamba günü Show TV’de!
read more

Muhteşem Yüzyıl 34. bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 34. bölüm filmini full izle, Muhteşem Yüzyıl 34. bölüm canlı dizi izle

Her hafta büyük bir ilgi izlenen Muhteşem Yüzyıl dizisi en son bölümü ile sizlerle. 16 Kasım 2011 çarşamba gecesi Muhteşem Yüzyıl 34. bölüm full izle
read more

Muhteşem Yüzyıl 33. Bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 33. Bölüm FULL izle, Muhteşem Yüzyıl 33. Bölüm HD izle, Muhteşem Yüzyıl 33. Bölüm fragmanı izle ve seyret haftanın en güzel dizisi Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 32. Bölüm Özeti ;Hürrem, Sultan Süleyman ve Prenses İsabella’nın beraber Av Köşkü’ne girdiğini görmüştür. Saklandığı yerde, Sultan Süleyman’ın dışarı çıkmasını beklemektedir. Daha fazla dayanamaz ve köşke doğru ilerler… Hürrem Av Köşkü’nden döndüğünde, Hasbahçe’de Mahidevran’la karşılaşır. Hürrem’in ağladığını gören Mahidevran, Av Köşkü’ne gidip Prenses’i gördüğünü anlamıştır. Mahidevran bu durumu kullanarak Hürrem’e zarar vermeye çalışacaktır…

Prenses İsabella, Sultan Süleyman’ın onu serbest bırakmayacağının farkındadır. Gururu kırılan Prenses, bu esaretten kurtulmak için son bir hamle yapar. Prenses Av Köşkü’nde yangın çıkartır…
read more

Muhteşem Yüzyıl 32. bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 32. bölüm ( CANLI DİZİ İZLE ) Muhteşem Yüzyıl 32. bölüm full izle, Muhteşem Yüzyıl 32. bölüm hd izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 31. bölüm Özeti ;Hürrem Sultan, Av Köşkü’nde kalan kadının Sultan Süleyman’ın misafiri olduğunu öğrenir! Hürrem, Sultan Süleyman’ın bu kadınla bir ilişkisi olduğundan korkmaktadır.
Prens Frederick, nişanlısı Prenses İsabella’yı kurtarmak için Av Köşkü’ne gizlice girmeye çalışır. Muhafızlar Prens Frederick’i kıskıvrak yakalar. Nişanlısının yakalandığını gören Prenses İsabella, Sultan Süleyman’ın Prens Frederick’i öldürmesinden korkmaktadır.
read more

Muhteşem Yüzyıl 31. bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 31. bölüm ( CANLI DİZİ İZLE ) Muhteşem Yüzyıl 31. bölüm full izle, Muhteşem Yüzyıl 31. bölüm hd izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 30. bölüm Özeti ; Her hafta olduğu gibi Muhteşem Yüzyıl bu haftada merakla izlendi. Bir çok kişinin severek izlediği dizimizde güzel olaylar oldu. Dizinin 30. bölümüne Cem ibadeti damgasını vurdu. Show Tv’nin reyting rekorları kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl’ın dün akşamki bölümünde Kalender Şah’ın başlattığı isyan ele alındı. Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaşanan Kalendar Şah isyanı olarak bilinen isyanın çıkışının anlatıldığı dizide alevi vurgusu yapıldı.
read more

Muhteşem Yüzyıl 30. bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 30. bölüm ( CANLI DİZİ İZLE )

Muhteşem Yüzyıl 30. bölüm FULL izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl 29. Bölüm Özeti ; 29. Bölümde Hatice Sultan’ın bebeği büyük bir konu oluşturdu. Ölü gibi yatan bebeğin yaşayıp yaşamadığını Muhteşem Yüzyıl 30. Bölümde anlayacağız…
Bütün bu olayrdan kaçmayayı amaçlayan Prenses İsabella yolda bir kaza geçirir. Sultan Süleyman, Prenses kaza geçiren İsabella’yı kucağına alır ve kendi atına taşır.Diğer yandan Gritti’nin, mektubu, Prenses’in nişanlısı Prens Frederick’e ulaşmıştır. Nişanlısının korsanlar tarafından Sultan Süleyman’a satıldığını öğrenen Prens Frederick, Prenses’i Sultan Süleyman’ın elinden kurtarmaya kararlıdır.
Mahidevran’ın ödeneğinin arttırıldığını öğrenen Hürrem, buna karşılık olarak haremi büyüterek şehzadeleri için yeni daireler yaptırmak istemektedir. Hürrem Valide’ye konuyu açtığında reddedilecektir..
read more