Kuzey Güney 24. Bölüm izle

Kuzey Güney 24. Bölüm tek parça izle, Kuzey Güney 24. Bölüm canlı izle

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen entrika dolu dizisi Kuzey Güney 24. Bölüm bu haftada sizlerle. Simay’ın kendisini aldattığını öğrenen Kuzey sinirden çılgına döner. Ali’nin önceden dövdüğü çocuğu dahada beter bir şekilde döven Kuzey bir hışımla eve gitti. Simay’ı arayan ve onu öldürceğini söyleyen kuzey eve giderken öfkeden deliye dönmüş gibiydi. Kuzey ve güneyde bu hafta neler yaşanmıyor ki aldatıldığını bir türlü kendisine sindiremeyen kuzey delirmiş bir şekilde eve giderken yolda başına gelmeyen kalmaz.

22 Şubat akşamının merakla beklenen dizisi Kuzey Güney son bölüm az sonra sizlerle olacak. Sizde kuzey güney dizisini hd kalitede izlemek isterseniz sakın sakın bizlerden ayrılmayın.
read more

Kuzey Güney 19. Bölüm izle

Kuzey Güney 19.Bölüm izle 18 Ocak 2012, Kuzey Güney 19.Bölüm tek parça izle, Kuzey Güney en son bölüm izle

Kanal D’nin entrikalarla dolu dizisi Kuzey Güney en son bölümü olan 18 ocak çarşamba bölümü ile bu akşam sizlerle olacak. Kuzey Güney 19. bölümde neler olmuyor ki. Kuzey Güney 19. bölüm fragmanıda bu akşam sitemizde olacak. Kuzeyin fırtınası başını beladan kurtaramazken dizinin sevilen karakteri Cemre hiç beklemediğimiz bir olaya bu akşam ki bölümde imza atıyor. Bütün işlerin ters gittiği ve bir haftardır beklediğiniz Kuzey Güney 19. bölüm bu akşam HD kalitede sizlerle olacak…

Cemre Ve Güney SEVİŞECEK Mİ!!!

Kuzey Güney her hafta olduğu gibi bu haftada sizlerle olacak. Süper bir bölüm ile karşımıza gelen haftanın en çok hit toplayan dizisi Kuzey Güney 43. bölüm olan EN SON bölüm ile sizlerle. Bu hafta kuzey ve cemreyi havuz başında yakalayan güney çılgına döner. Cemre ve güney ise bu bölümde sizleri hayrete düşürecek bir olay ile karşınıza gelecek. Düğüne giden güneyi sürekli arayıp kıskanan banu çılgına döner ve kötüşül planları kurmaya başlar. Dizinin itici ve kötü karakteri simay ise ortalığı karıştırmadaki o üstün özelliğini kullanarak bu bölümdede herkesin arasını bozmaya devam eder. Zeynep ile kuzeyin arasında yaşanan herşeyi öğrenen simay zeyneple konuşur ve ona kuzeyden uzak durmasını gerektiğini söyler, aksi takdirde onu mahfedeceğini söyleyen Simay her zaman ki gibi itici bir kız olmaya devam eder. Bu bölümde yaşananlar unutulacak cinsten değil süper bir bölüm ile Kuzey Güney 19. bölüm çarşamba akşamı yani bu güzel gece de olacak. Her hafta bir güney kuzey fırtınası yaşadığımız tv’nin en büyük kanalı Kanal d de bu akşamda mest olacak gibiyiz. Bu haftaya damgasını vuracak olan olay ise güney ve cemrenin öpüşme sahnesi olacak.
read more

Kuzey Güney 18. Bölüm izle

Kuzey Güney 18.Bölüm izle 11 Ocak, 2012 Kuzey Güney son bölüm izle, Kuzey Güney 18. bölüm CANLI izle.

Kuzey fırtınası olan güney’in kardeşi kuzey tekinoğlu’nun bela başından bir türlü eksik olmuyor. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi olan ve herkesin merakla yeni bölümlerini beklediği kuzey güney dizisi 11 ocak akşamında sizlerle olacak. Kanal D‘nin dillerden düşmeyen dizisi Kuzey Güney 18.Bölüm yani 11 ocak Çarşamba gecesi bölümü ile sizlerle.

Bu hafta fırsatçı kızımız Simay pis planlar yapmaya devam ediyor. Kuzey’in başını yakdığı yetmedi şimdide Kuzey’in ailesi ile uğraşan Simay hayallerine sıra ile uğraşıyor. Sami beyi avucuna alan simay artık ona herşeyi yaptırabiliyor. Kuzey’e kokudan hiç bir şey söyleyemeyen simay bütün isteklerini Sami Bey aracılığı ile gerçekleştiriyor. Bu bölümde Simay’ı ailesinden istemek için Tekinoğlu ailesi mersin yoluna düşer ve kızı isterler artık nikah yapılacaktır. Bütün bu olanları öğrenen Zeynep büyük bir hüsran daha yaşar ve Kuzey’den artık tam anlamı ile nefret etmektedir. Hiç sevmediği kızla evlenmek zorunda kalan Kuzey ise artık sinirleri son haddeye gelmiştir. Nikah günü gelir Kuzey ve Simay artık evlenecektir nikah masasından Hakim sorusuna bir türlü cevap vermek istemeyen kuzey bir anda masadan kalkar ve gider bundan sonrasını artık bizde bilmiyoruz hep beraber izleyip öğreneceğiz.

11 ocak dizisi olan Kuzey Güney dizi başladıktan 15 dakika sonra sitemizden naklen olarak partlı bir sistemde sizlere aktarılacaktır. Bu akşam dizi başlar başlamaz bizlerle olmanızı öneririm. Şimdiden herkese iyi dizi seyretmeler. En güzel günler sizlerle olsun…
read more

Kuzey Güney 17. Bölüm izle (720p HD )

Kuzey Güney 17. Bölüm ( CANLI DİZİ İZLE ), Kuzey Güney 17. Bölüm full izle, Kuzey Güney 17. Bölüm hd izle, Kuzey Güney 17. Bölüm direk izle, Kuzey Güney 17. Bölüm tek parça izle

Haftanın en önemli dizilerinden olan Kuzey Güney son bölüm ile karşınızda. Her hafta başka bir tufanın estiği kuzey güney de bu hafta da neler olmuyor ki. Geçtiğimiz haftaya nazaran daha heyecanlı ve daha hareketli bir bölüm sizleri bekliyor. 4 Ocak 2012 yani yeni yılın ilk haftasında kuzey güney 16. bölüm ile siz değerli takipcilerimizin karşısına geliyor.

Kuzey Güney de geçtiğimiz hafta neler yaşanmadı ki ?

Kenarın dilberi Simay’ı kendi evlerine getiren kuzeyin babası evde büyük bir kıyametin yaşanmasına sebep olur. Bütün bunları gören Kuzeyin annesi çılgına dönsede elinden bir şey gelmez ve mecburen gelini ile birlikte yaşamaya başlar. Evli bir adamdan hoşlandığını öğrenen Zeynep’in dünyası başına yıkılır, bundan sonra kuzeyi görmek bile istemez. Babasının imzasını taklit eden Barış bey bu bölümde yakalanır ve annesine karşı diyecek hiç bir şeyi yoktur. Barış’ın hayalleri ve umutları bir bir yıkılmaktadır. İşte geçtiğimiz hafta bu olaylardan ibaretti.

Kuzey Güney de 17. Bölüm Neler Yaşanacak…

Allah allah diyeceğiniz bir bölüm sizleri bekliyor. İnanır mısınız bilmem ama ben bile fragmanı izlerken ağzım açık izledim desem yalan olmaz. Kuzey’in annesi daha fazla dayanamadı ve bavulunu toplayıp evden çıkıp gitti. Gitmeden öncede zaten Simaya olan sinirini ona bir tokat patlatarak atmıştı. Kuzeyi kendine çekmek isteyen Simay ise rolünde vermiş olduğu o itici karekter ile yükselen bir negatif enerjiyle dolmaya başladı. Bu bölümün sonunda Simay intahar ediyor daha fazlasını merak ediyorsanız 4 ocak gecesinde sakın bizlerden ayrılmayın.
read more

Kuzey Güney 16. Bölüm izle

Kuzey Güney 16. Bölüm, Kuzey Güney 16. Bölüm full izle, Kuzey Güney son bölüm izle. Haftanın merakla beklenen dizisi FULL olarak karşınızda. İzlemek için gelin buraya.

Kuzey Güney 16. Bölüm Özeti: Geçtiğimiz hafta son anda kuzeyle konuşurken onun evli olduğunu öğrenen Zeynep yıkılmıştı. Bu bölümde çok farklı şeyler oluyor, Bütün bunları öğrenen zeynep kuzey’den uzaklaşmak için elinden geleni yapsada ona artık bağlandı bir kere. Kuzey’in yakışıklılığı sizin anlayacağınız başına dert oluyor.

Kuzey ve Zeynep’in arasında olanları anlayan Simay ise artık maşayı eline almaya başladı. Kuzey‘in uzun zamandır onu aldattığını düşünen simay hain planlar kurmaya başlamaktadır. Kuzey annesi ise simayın kendi evlerine yerleşmesi dayanamıyor. Simay geldiği günden bu yana ona kötülük yapmayı planlıyor fakat kuzeyden korktuğu için bunları gerçekleştiremiyor.

Yalaka güney de her zaman ki gibi Banu’nun renkli hayatına kapılıp gitmeye devam ediyor. Bütün bunların yanında güney’in eski sevgilisi normal yaşantısına devam ediyor.

Entrikalarla dolu kuzey güney 16. bölüm de bizlerle olmanızı diliyoruz….
read more

Kuzey Güney 10. Bölüm izle

Kuzey Güney 10. Bölüm Full izle, Kuzey Güney 10. Bölüm hd izle, Kuzey Güney 10. Bölüm Fragman izle

Kuzey’ e Hamile olduğunu bir türlü söyleyemeyen Simay söylemeyide pek istemiyor gibi görünüyor. Mersine gitmemek için kuzeyi kandırıp onunla zorla evlenmek isteyen Simay’ın kötü amacı bakalım kuzey tarafından nasıl karşılanacak. Güney ve Banu’nun arası bu bölümde biraz bozuldu. Cemre ile dalga geçer gibi hareketler de bulunan Banu Cemre’den büyük azar işitti. Sizin anlayacağınız Kuzey Güney’de işler oldukça karışık.
read more

Kuzey Güney 9. Bölüm izle

Kuzey Güney 9. Bölüm ( CANLI DİZİ İZLE ) Kuzey Güney 9. Bölüm full izle, Kuzey Güney 9. Bölüm hd izle

Kuzey Güney 8. Bölüm Özeti ; Sevilerek izlenen dizilerimizden Kuzey Güney 7. Bölüm ile bizleri ekrana bağladı. Geçtiğimiz hafta kuzey artık kendine yeni bir iş kurmak için adım atmıştır fakat buna izin vermeyenler karşısına çıkmıştırç Cemre ve güney’in arası günden güne bozulmaktadır. Banu ve güney bu bölümde daha çok yakınlaşmıştır.
read more

Kuzey Güney 8. Bölüm izle

Kuzey Güney 8. Bölüm ( CANLI DİZİ İZLE ) Kuzey Güney 8. Bölüm full izle, Kuzey Güney 8. Bölüm hd izle

Kuzey Güney 7. Bölüm Özeti ; Kanal D’nin sevilen dizisi Kuzey Güney’de sular durmak bilmiyor. Cemre’yi Güney’den soğutmak için çaba gösteren Banu yavaş yavaş emeline ulaşıyor.
En büyük düşmanıyla babasını muhabbet ederken gören Kuzey’in şaşkınlıkla, büyüyen öfkesinin önündeki tek engel yine kendisi olur. Kuzey iyileşmeden çıktığı hastaneye mecburen dönmek zorunda kalır. Kuzey’i dinleyen sami gerçekleri öğrenince gider Ferhat’ın işyerini cayır cayır yakar. Bunu öğrenen kuzey babasını arar ve onu çok sevdiğini ve bundan sonra her işinde babasına yardım edeceğini söyler.
Öte yandan, Banu’nun Cemre’yi Güney’den uzaklaştırma planları işe yaramış, Cemre, Sinaner Şirketler Grubu’nun yeni reklam yüzü seçilmiştir. İşi almasında Banu’nun etkisi olduğunu bilmeyen Cemre, bu başarısının keyfini annesi Gülten ile yaşamaktadır. Kendine güveni gelen Cemre, Güney’e karşı kendini zafer kazanmış gibi hissetmektedir.
read more

Kuzey Güney 7. bölüm izle

Kuzey Güney 7. bölüm ( CANLI DİZİ İZLE )

Kuzey Güney 7. bölüm FULL izle, Kuzey Güney 7. bölüm HD izle

Kuzey Güney 6. Bölüm Özeti ; Cemre ile ayrılan güney çok sevdiği kardeşi için yıllarca biriktirdiği parayı annesine verdi ve kuzeye vermesi istedi. Sürekli para için dövüşmek isteyen kuzey bu bölümde yenilmek için maça çıkıyor ve olanlar oluyor…
read more