Kurtlar Vadisi Pusu 155. Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 155. Bölüm tek parça izle, Kurtlar Vadisi Pusu 155. Bölüm türkçe dublaj izle

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez en büyük dizisi olan kurtlar vadisinde sular durulmak bilmiyor. Haftanın en çok hit toplayan dizisi kvp bu haftada sizleri donduracak gibi görünüyor. 12 Nisan TNT kanalının yüksek sıralara tırmanmayı başardığı dizisi kurtlar vadisi dizisi herkesin merakla beklediği en son bölüm ile sizlerle.

Kurtlar Vadisi Pusu DİKKAT…

12 Nisan akşamında yine beraberiz ve bir kurtlar vadisi klasiği olan çayımız hazır diziyi izlemek için sizlerleyiz. Polat Alemdar’ın hafta içi yaptığı basın toplantısında dizinin artık final yapması lazım lafları gündeme bomba gibi düşmüştü. Kurtlar Vadisi Pusu hayranları bu haberden sonra yıkılsada pana film tarafından yapılan açıklama yürekleri birazda olsa su serpti.

Bu akşam suskunlar dizisi ile birlikte aynı anda yayınlanan dizimizi kaçırmak istemiorsanız sizde bizim sitemizi her zaman takip ediniz. Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi kurtların vadisi en son bölümü ile sizlerle. Herkese iyi seyirler dilerim.
read more

Kurtlar vadisi pusu 143. Bölüm izle Dram

Kurtlar Vadisi Pusu 143. Bölüm ( CANLI DİZİ İZLE ), Kurtlar Vadisi Pusu 143. Bölüm full izle, Kurtlar Vadisi Pusu 143. Bölüm tek parça izle
!
Kurtlar Vadisi Pusu’ da ilk defa bu kadar duygusal bir sahne ile karşılaşacaksınız. Polat Alemdar bu bölümde bir çatışma sırasında kalibinden vurularak denizin serin sularına kendini bırakıyor ve güzel bir müzik çalmaya başlıyor. Bu çatışma sırasında Polat’ın kızının ilk babasıda vuruluyor fakat kim tarafından vuruluyor burası pek belli değil. Bu bölüm bence Kurtlar Vadisi Pusu tarihinin en güzel bölümü ile sizlerle buluşuyor. Süper ötesi çatışma sahnelerinin yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm ile 5 ocak 2012 gecesinde sizlerle olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm’de yaşananları hatırlatalım sizlere : Bu bölümde Zazayı yakalayan Polat Alemdar ve ekibi on öldürmek için can atıyordu fakat Polat’a gelen bir telefon her şeyi değiştirdi. Telefonun diğer ucunda ki kişi Kara’nın ta kendisiydi. Zazayı vurursa Leyla’yı öldüreceğini söyleyen Kara Polata bir görüşme teklif etti. Bu surada gerçekleşen saldırıda Kara Leyla’nın yaşaması için elinden geleni yaptı fakat Leyla’nın arkadaşı vurularak öldü. Kara ile buluşan Polat Zazayı kara’nın eline teslim etti fakat Mematı Zaza’ya karşı o kadar doluydu ki illa Zaza’ya bişey yapmak istiyodu. Zazanın kulağını kesen Memati biraz da olsa içini rahatlattı.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu EN SON BÖLÜM bu şekilde geçmişti bakalım Kurtlar Vadisi Pusu 143. Bölüm ‘de bizleri neler bekliyor.

Kurtlar vadisi pusu 140. bölüm full izle

Kurtlar vadisi pusu 140. bölüm izle, 15 aralık Kurtlar vadisi pusu son bölüm seyret. Yeni bölümüyle Kurtlar vadisi tnt kanalında sizlerle.
Dizinin bu haftaki bölümünde Polat, bütün aile fertlerini kaybedecek mi? Zaza ile Memati arasındaki gerginlik bakalım nelere sebep olacak!
read more

Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm full izle

Cok heyecanlı bölüm karşımızda! Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm tek parça izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm hd kalitede full izle

Vadide sular durmak bilmiyor. Her hafta büyük bir heyecan içerisinde beklediğiniz Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm ile 1 Aralık 2011 gecesinde sizlerle olacak.
read more

Kurtlar Vadisi Pusu 137. Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 137. Bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu 137. Bölüm seyret

Her hafta izlenme rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu 137. bölüm ile karşınızda. Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü 17 kasım gecesi sizlerle olacak.
Severek ve beyenerek izlediğiniz yerli dizi KVP bu haftada izlenme rekorları kıracak. Dizi saatinde yayınlanmaya başlayan kurtlar vadisinin sitemizden online olarak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dilerim.
read more

Kurtlar Vadisi Pusu 135. bölüm izle

Kurtlar vadisi pusu 135. Bölüm ( CANLI DİZİ İZLE ) Kurtlar vadisi pusu 135. Bölüm FULL izle, Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 134. bölüm özeti; Hastaneye kaldırılan Davut ve İnci’nin durumu oldukça ağırdır. Polat Alemdar ve Memati, polis servisine gerçekleştirilecek terör saldırısını engellemek için harekete geçerler. Abdülhey ise Davut ve İnci’ye çarpan adamını gizlemiş, Polat ve Memati’ye yetişmeye çalışmaktadır.
Polat ve İnci’nin evlendiğinden habersiz olan ve Polat’ı hastanede ziyaret etmeye karar veren Leyla, ondan evlenmemesini ister. Ömer Baba ise, Elif’i parka götürür, ancak Elif bir anda ortadan kaybolur.

Kaşifoğlu’nun yeni hedefi ise Kara’nın oğlu Ferman’dır. Ferman, Kaşifoğlu’nun tuzağına düşer, ancak beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Kurtlar vadisi pusu 133. Bölüm izle

Kurtlar vadisi pusu 133. Bölüm ( CANLI DİZİ İZLE )

Kurtlar vadisi pusu 133. Bölüm, Kurtlar vadisi pusu Son Bölüm izle

Kurtlar vadisi pusu 132. Bölüm Özeti ; Bu bölümün en önemli olayı Feller’in öldürülmesi oldu… Felleri evinde yakalayan Polat ve çetesi Fellerin kafasını çekiçle parçalayıp çimentoya bastılar. Yanı bir feller dönemi bitmiş oldu.
Alper’i ve adamını kaçıran Kara ikisinide silahla öldürdü ve denize attı. Bunu duyan katırcı deliye döndü ve bunları Kaşifoğlu’nun yaptığını düşenerek ona saldırdı.
read more