Kurtlar Vadisi Pusu 148. Bölüm izle ( 16 Şubat 2012 )

Kurtlar Vadisi Pusu 148. Bölüm tek parça ve canlı görüntü izle, Kurtlar Vadisi Pusu 148. Bölüm net kalite izle, Kurtlar Vadisi Pusu en son bölümü izle

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi olan Kurtlar Vadisi Pusu her hafta olduğu gibi bu haftada dizi ve film izleme sitemizde sizlerle. Süper aksiyon sahneleri ile bizleri ekranlara kitleyen muhteşem dizi Pusu en son bölümü olan 16 şubat olarak karşınızda. TNT kanalının büyük hit yaptığı kurtlar vadisi pusuyu bu akşam sizlerle beraber sitemizde anı anına yaşayacağız. Önceki bölümlerden biraz özet geçmek gerekirse, Bundan önceki 147. bölümde Polat Alemdar Shamir’in bir çok operasyon emrini verdiğini öğrenmişti ve baskın yaptıkları yerde shamirle beraber karanın resimlerini ele geçirmişlerdir. Bu resimleri Kara’ya gösteren Polat alemdar artık kara’yıda eline almıştır. Resimleri gören Kara ise hayretler içerisinde kalmıştır. Shamiri bir insan olarak seven Kara bu duyduklarından ve gördüklerinden sonra Shamirin peşine düşmüştür. Kara bundan sonra Zaza ile iş yapmaktadır bu ikili shamirin peşine düşmüştür. Onların peşindne gelen memati ise kendisine gelen üzücü bir haber ile resmen sarsılır. Shamirin peşinden koşan Polat Alemdar ise büyük bir pusunun ortasından kalmıştır. Shamiri yakalamanın yanında Leylayı’da kurtarmak isteyen polat Alemdar onu kurtarmıştı fakat kendi hayatını riske atmıştı.

Pusuda 148. Bölüm!!!

Her hafta severek izlediğiniz bir dizi olan kurtlar vadisi bu haftada sizlerle olacak. Tnt kanalının göz bebeği dizisi pusuyu izlemek için bugün sakın bizlerden ayrılmayınız.

Bu hafta İzzet ağanın bebek hırsı bir anneyi yıkacak gibi görünüyor. Kendi çocuğu olmayan izzet efendi başkalarının çocuklarını sahipleniyor yani sizin anlayacaığınız büyük bir şerefsizlik yapıyor. Zülfikar ağa ise terör örgütünün avucunda sıkışmış kalmıştır. Terör örgütü tarafından yargılanmak istemeyen dizinin sempatik kişisi zülfikar bu işkenceye daha ne kadar dayanabilecek. Polat Alemdar’ı öldürmek için ikizleri gönderen Shamir ise kendi kazdığı kuyuya kendisi düşer ve polat ikizlerden bir tanesi yakalar.

Sizinde anlayacağınız gibi 16 şubat akşamında bu olaylar yaşanacak, sizde diziyi kaçırmak istemiyorsanız bu akşam sakın bizlerden ayrılmayınız. Www.tekparcafilmizle.com olarak herkese iyi seyirler diliyoruz…
read more

Kurtlar Vadisi Pusu 147. Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 147. Bölüm tek parça izle, Kurtlar Vadisi Pusu en son bölüm izle, Kurtlar Vadisi Pusu 2012 izle

Perşembe gecelerinin en güzel ve en çok izlenen dizisi olan Kurtlar Vadisi Pusu 147. Bölüm ile bu akşam sizlerle olacak. Her hafta hit rekorları kıran dizimiz bu haftada TNT ekranlarında sizlerle buluşuyor. İşlediği konular ile gündemi sarsan Kurtlar Vadisi Pusu en son bölümü olan 9 ocak bölümü ile bu gece sizlerle. Tnt ekranlarının merakla beklenen dizisi olan KVP en son bölümü ile bu akşam dizi ve film sitemizde. Geçen hafta hatırladığımız gibi Polat Alemdar ailesine kötülük yapan amerika yandaşlarının canını çok fena yakmıştı. 146. bölüm ile soluklarımızı tutarak izlediğimiz dizimiz bir hafta aradan sonra 147. bölüm ile bizlerle oluyor. Bu bölümde Amerikalılar ile anlaşmak için buluşan Polat Alemdar ve arkadaşları büyük bir çatışmanın arasında kalıyor. Helikopter ile yapılan saldırıda çifte ateş arasında kalan Alemdar’a en yakın arkadaşları Memati ve Abduley yardım ediyor.

Yayınlandığı ilk günden bu güne kadar her gün izlenme oranlarında artış gözüken dizimizi durdurak bilmeyen bir büyüme denkleminin içine bürünmüştür. Perşembe gecelerinin en çok izlenen dizi olmayı başaran Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm ile tnt de.

Kurtlar Vadisi Pusu 145. Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 145. Bölüm Canlı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 145. Bölüm kaliteli izle, Kurtlar Vadisi Pusu 145. Bölüm online izle

Yıllardır hiç bıkmadan ve sıkıldığımız TNT kanalının efsanevi dizisi 26 ocak perşembe gecesinde her zaman ki gibi dizi film sitemizde sizlerle olacak. Kurtlar Vadisi Pusu’nun merakla beklenen son bölümünde neler yaşanmıyor ki. Polat Alemdar halen kayıp. Haftanın hit rekorları kıran dizisinde heyecan dorukta, Polat öldü mü yoksa yaşıyor mu ? Polat’ın öldüğünü öğrenen savcı ise halen ağlamaya devam ediyor. Bu bölümde Polat’ın en sadık adamlarından bir tanesi olan Abduley onun ölümünden sonra Kara ile birlikte içten içten sevinmeye ve Polat’ın yerine geçmeyi hayal ederler. Abduley’in içinde bulunduğu bu karmaşık durumu anlayan Memati ise ona çok kızar. Polat’ın odasını kurcalayan ve bir kaç gizli belge arayan Kara tam o anda Abduleyin odaya girişi ile şoke olur. Polat’ın ölüm haberinin gelmesi ile ortalık dahada fazla karışır. Polat’ın yerine geçmeye çalışanlar artık gerçek yüzlerini göstermeye başlar. Polat’ın aile tarafında ise hüzün ve gözyaşları mahkum olmuştur. Polat’ın ölüm haberini alan Leyla ve karısı kriz geçirirler fakat polat’ın babası halen oğlunun öldüğüne inanmamaktadır. Kurtlar Vadisi Pusu‘da bu gelişmeler yaşanırken heyecan içerisinde izleyeceğiniz bir bölüm bu akşam siztemizde sizlerle olcak. 26 ocak 2012 akşam keyfi yapmak isteyenler için Kurtlar Vadisi Pusu 145. bölüm ideal bir dizi olabilir. Herkese iyi seyirler dilerim.

Kurtlar Vadisi Pusu 144. Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 144. Bölüm 19 ocak 2012 izle,Kurtlar Vadisi Pusu 144. Bölüm canlı izle, Kurtlar Vadisi Pusu 144. Bölüm tek parça izle

2012 yılına bomba gibi giren Kurtlar Vadisi Pusu dizisi en güzel bölümü olan 19 ocak 2012 bölümü ile bu akşam sizlerle olacak. Kurtlar Vadisi Pusu TNT kalitesi ile bu akşam sizlerle olmaya devam ediyor. TNT kanalının en fenomen dizisi bu akşam son bölümü ile karşınıza gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu 144. bölüm fragmanı ile sizlerle oluyor. Bu akşam Kurtlar Vadisi Pusu son bölümü ile 15 dakika ara ile sitemizden online olarak sizlerle olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 144. Bölümde neler olmuyor ki. Polat hatırladığınız gibi en son bölümde vurulmuştu, polat bu bölümde ölecek mi yoksa yaşayacak mı. Polatın vurulmasının ardından İsrailliler polatın bütün adamlarını kaçırırlar ve öldürmek için bir yere götürürler. Polat’ın öldüğünü öğrenen savcı Leyla ise ağlamamak için kendisini zor tutsada göz yaşlarına engel olamaz. Süper bir bölüm ile sizlerle olan Kurtlar Vadisi Pusu 144.Bölüm bu akşam FULL olarak karşınıza gelecek. Nerdeyse bir haftadır merakla beklediğiniz kurtlar vadisi en sonunda perşembe gecesi sizlerle. Polat Alemdar ölecek mi yoksa süpriz bir şekilde yaşamaya devam mı edecek hepsi bu akşam sizlerin gözleri önünde olacak yorumlarınızla bizleri yalnız bırakmayın.

Kurtlar vadisi pusu 143. Bölüm izle Dram

Kurtlar Vadisi Pusu 143. Bölüm ( CANLI DİZİ İZLE ), Kurtlar Vadisi Pusu 143. Bölüm full izle, Kurtlar Vadisi Pusu 143. Bölüm tek parça izle
!
Kurtlar Vadisi Pusu’ da ilk defa bu kadar duygusal bir sahne ile karşılaşacaksınız. Polat Alemdar bu bölümde bir çatışma sırasında kalibinden vurularak denizin serin sularına kendini bırakıyor ve güzel bir müzik çalmaya başlıyor. Bu çatışma sırasında Polat’ın kızının ilk babasıda vuruluyor fakat kim tarafından vuruluyor burası pek belli değil. Bu bölüm bence Kurtlar Vadisi Pusu tarihinin en güzel bölümü ile sizlerle buluşuyor. Süper ötesi çatışma sahnelerinin yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm ile 5 ocak 2012 gecesinde sizlerle olacak.

Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm’de yaşananları hatırlatalım sizlere : Bu bölümde Zazayı yakalayan Polat Alemdar ve ekibi on öldürmek için can atıyordu fakat Polat’a gelen bir telefon her şeyi değiştirdi. Telefonun diğer ucunda ki kişi Kara’nın ta kendisiydi. Zazayı vurursa Leyla’yı öldüreceğini söyleyen Kara Polata bir görüşme teklif etti. Bu surada gerçekleşen saldırıda Kara Leyla’nın yaşaması için elinden geleni yaptı fakat Leyla’nın arkadaşı vurularak öldü. Kara ile buluşan Polat Zazayı kara’nın eline teslim etti fakat Mematı Zaza’ya karşı o kadar doluydu ki illa Zaza’ya bişey yapmak istiyodu. Zazanın kulağını kesen Memati biraz da olsa içini rahatlattı.

İşte Kurtlar Vadisi Pusu EN SON BÖLÜM bu şekilde geçmişti bakalım Kurtlar Vadisi Pusu 143. Bölüm ‘de bizleri neler bekliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm ( Canlı Dizi izle), Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm full izle, Kurtlar Vadisi Pusu 142. Bölüm hd izle

Haftanın belkide en çok izlenen dizisi olan KVP bu haftada sizleri online dizi film izleme sitemizde fragmanı ile karşılıyor. En son bölümü ile herkesi ekran başına toplayan favori dizinizde bakalım bu hafta neler nüksedecek. Geçen haftaki bölümle akılımızda bir çok soru işareti kalmıştı.
read more

Kurtlar vadisi pusu 141. Bölüm izle 22 Aralık

Kurtlar vadisi pusu 141. Bölüm ( CANLI dizi iZLE ), Kurtlar vadisi pusu 141. Bölüm full izle, Kurtlar vadisi pusu son bölüm izle…

Biraz geç oldu ama fragman en sonunda geldi. Kurtlar vadisi pusu en yeni bölümü ile 22 aralık gecesinde sizlerle birlikte. Herkesin severek ve heyecan içerisinde izlediği Pusu son bölüm ile karşınızda.
read more

Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm full izle

Cok heyecanlı bölüm karşımızda! Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm tek parça izle, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm hd kalitede full izle

Vadide sular durmak bilmiyor. Her hafta büyük bir heyecan içerisinde beklediğiniz Kurtlar Vadisi Pusu 139. Bölüm ile 1 Aralık 2011 gecesinde sizlerle olacak.
read more

Kurtlar Vadisi Pusu 138. Bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 138. Bölüm, Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm izle

Kurtlar Vadisi Pusu 137. Bölüm Özeti : Kurtlar vadisinde işler karışmaya başladı, Yiğenine yapılanları hazmedemeyen Zaza herkese saldırmaya başladı ilk olarak Pusat’ın dişlerini söken ve Zülfikar’ın ayaklarını kıran Zaza dayı bu sefer Memati’nin peşinde. Diğer yandan Kaşifoğlu pis emellerini sürdürmeye devam ediyor. Kara’yı pusuya düşüren Kaşifoğlu amaçladığını yaptı ve Kara’yı öldürdü.
read more