Güvenli Ev izle

Güvenli Ev filmini full izle, Güvenli Ev filmini indirmeden izle, Güvenli Ev tek parça filmler izle

Matt çocukluğundan beri iyi bir ajan olma hayali ile büyümüş bir çocuktur. Küçüklüğünde bile ajanlık oyunları oynayan ve arkadaşlarının kirli oyunlarını ortaya çıkarma konusunda bir numara olan Matt için artık ajan olma vakti gelmişte geçiyordur bile. Onun için en büyük fırsat Frost’u yakalamak olacaktır. Frost orduda görev yapmış olan eski bir istihbaratçıdır. Onun için artık yaşamanın bir gayesş olmadığı için çok tehlikeli bir hale gelmiştir.

Filmin Alternatif İsmi: Safe House
Filmin İmdb Puanı: 6.7/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı: 7.2/10
Yapım: Yapım: 1998 ABD
Oyuncular: Patrick Stewart, Kimberly Williams-Paisley, Hector Elizondo
Yönetmen: Eric Steven Stahl
Tür: Aksiyon, Gerilim

Matt iyi bir ajan yapma fırsatı için, bir yıl boyunca Cape Town kentinde yaşıyor. En tehlikeli adamı önündeki ilk fırsatta hiç Frost’tur Tobin biliyordu. Frost, eski bir istihbarat ajanı, ve ordu para için bilgi satmaya başladı. Frost yakalanan ve hücre evinde, paralı askerler tarafından basılmasını süre sorgulandı. Matt Frost ile kaçmayı başardı. Ama kim onları öldürmek isteyenlere bulmak gerekir. Şimdi Matt güveneceklerini kime belirleyecektir.
Güvenli Ev (Safe House), Amerikalı bir klasik usta-çırak ajan arasındaki ilişkinin öyküsünü anlatıyor. Eğlenceli aksiyon sahneleri ve biz klasik ustaların konusu bir film çok yüksek izlenebilirlik olduğunu söyleyebilirim bile.
read more