Elazığspor Beşiktaş izle

elazığ beşiktaş
Beşiktaş, ligin ikinci yarısında 7 puan kaybetti, Elazığ kötü prognoz durdurmak koymak istiyorum.

Bir yandan üç nokta açlıktan diğer taraftan Beşiktaş, ikinci yarı Elazığspor SB yenilgi ile karşı karşıya değildir. Yılmaz Vural silkinen Elazığspor, ikinci sezon yeme hedefi gelişiyle sonra, Beşiktaş yaşıyoruz.
Elazığspor beşiktaş canlı izle
Bu maçta bir galibiyet alan Bordo-beyazlılarda hedef, daha uzağa düşme potasının bir adım atacak. Uzaklıkta ikinci yarısında Kasımpaşa’yla Liverpool ve bir anlamda seyirci önünde Trabzonspor 3-1 yenerek, ligde bağladılar, bordo-mavililerdeki koç Elazığspor etkili değişim, Beşiktaş’a karşı namağlup devam etmek istiyor.

EAGLE BAYAN KAZANAN
Elazığspor maçında kartal karşılaşmalar için dönüm olacak. Beşiktaş yenilgisi birine tahsis ikinci yarısında beraberlik oynanan maçlar ikisi bu oyunu kötü prognoz durdurmak istiyor kazanmak için uzakta oynayacak.

Beşiktaş bu maç öncesinde en büyük kozu ise, maçların sonuçlarının bir rakibe karşı bugüne kadar oynadı. Elazığspor’la oynadığı son beş maçta siyah-beyazlılar kazanmadan önce savunma dikkat etmeniz gerekiyor.Lig tarihinin Beşiktaş gol 2 yaşandığı sezonun yiyor çünkü.

Beşiktaş ‘Hugo Almeida eksik, bu büyük maç öncesi olacak. Almeida Dentinho yalnız bırakmak uzakta zor Eagle ekibe katıldı ara transferi izledi.

Niang YEDEK OLACAKTIR
Mamadou Niang sabırsızlıkla bekleyen ilk 11 hayranları oyun oynamak, bu karşılaşma muhtemelen yedekler.Şans vermek için maçın ikinci yarısında seyrine göre Aybaba, Senegalli’ye.