Araf Zamanı 2. Bölüm izle

Araf Zamanı 2. Bölüm izle 22 Ocak 2012, Araf Zamanı 2. Bölüm tek parça izle, Araf Zamanı 2. Bölüm canlı izle

Pazar akşamlarının sevilen bir dizisi olan Araf Zamanı en son bölümü olan 22 ocak bölümü ile bu akşam karşınıza geliyor. Her dizide olduğu gibi bu dizide de aşk var. Ali ve Nazlı düğün hazırlıklarına son sürat devam ediyor. Ali evlilik heyecanın yanında işinde odaklanmış durumdadır, Altay ailesine iyice yaklaşan Ali onların içine kadar girmiştir. Görevini itinalı bir şekilde devam ettiren Ali bu iştende alnının akı ile sıyrılmak istemektedir. İçine girdiği bu ailedeki bütünn gizli olayları gün ışığına çıkarmak isteyen Ali bu amacı için çok çaba göstermektrdir. Araf Zamanı 2. bölüm artık hd olarak karşınızda, sizde diziyi kesintisiz olarak izlemek istiyorsanız bu akşam bizlerden ayrılmayın. Herkese iyi seyirler dilerim.
read more

Araf Zamanı 1. Bölüm izle

Araf Zamanı 1. Bölüm izle 15 Ocak 2012, Araf Zamanı 1. Bölüm tek parça izle, Araf Zamanı ilk bölüm izle, Araf Zamanı en son bölüm izle
Dizinin tv’de başlama saati: 19:45

Fox ekranlarının yeni dizisi olan Araf Zamanı 1.Bölüm bu akşam 19:45 de sizlerle olacak. İlk bölümü ile herkesi heyecanda bırakacak olan Araf Zamanı dizisi artık her pazar akşamı sizlerle olacak. Yaptığı iş uğruna bir çok bedel ödeyen ve aşkından vazgeçen Ali’nin hayatını anşatan süper bir dizi Araf Zamanı. Araf Zamanı ilk bölümde neler yaşanacak bir bakalım.

Sakladığı büyük bir sırdan dolayı hayatı kaymış bir anne, birbirlerine yıllardır düşman olmuş bir baba ve oğlun acımasız hikayesi. Bir şehit evladı olan Ali bütün ömrünü uğruna serdiği gizli görevi uğruna herşeyi yapmasıdır. Büyük bir aşka konu olan dizimizin ilk bölümünde Ali’nin hain kurşunlara hedef oluşu gözlerden kaçmıyor. Daha çok küçük yaşta babasını kaybeden Ali çok sevdiği kadın Nazlı ile evlilik planları yapmaktadır. Diğer yandan bir eroyin sevkiyatını takip eden Ali bu takipten çok büyük zararlar alacaktır. Haftalardır merakla beklediğiniz Araf Zamanı 1.Bölüm bu akşam Fox tv de olacak. Bizlerde buradan size 15 dakika ara ile dizinin bölümlerini yayınlayacağız, herkese iyi seyirler dilerim.
read more