16 Blok izle

16 blok filmi full izle, 16 blok filmi izle, 16 blok filmini direk izle, 16 blok film izle

Filmin Orjinal İsmi: 16 Blok: 16 Blocks 2006 (Türkçe Dublaj)

Yapım: 2006 – ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Macera, Polisiye, Suç
Süre: 105 dakika
Yönetmen: Richard Donner
Oyuncular: Bruce Willis, David Morse

Sıradan ve oldukça basit bir hayat yaşayan Jack Mosley aslına bakarsanız bu sıkıcı hayatından bilhassa mutludur. Zamanını sıkıcı işlerle geçiren Jack farklı açılardan bakıldığında çok becerikli bir adamdır. Koruma altındaki çenesi düşük bir adama korumalıık yapma görevi alan Jack bu adamı sadece 16 blok ötedeki bir binaya götürecektir fakat bu götürme işi o kadar kolay değildir. Jack‘in oraya götüreceği adam o kadar boş boğazdır ki insanı deli edebilecek gıcık bir kişiliğe sahiptir. Jack Mosley bunun üstünden kalkabilecek bir kapasiteye sahiptir zaten fakat bu salak adamın görüşmeye çıkmaması için özel olarak tutulan mafyalar işe karışmıştır.

16 Blok filmini full izlemek için tam adresindesiniz. 16 Blok filmi Bruce Willis’in başrol oynadığı güzel bir aksiyon filmidir.

Bruce Willisin oynadığı bir filmi beğenmemek biraz aptallık olur bence. Tek başına bir filme çok büyük katkı yapabilecek olan Bruce Willis bu filmdede oyunculuğunun zirvesine çıkmıştır. Bruce Willis’in en sevdiği konu olan taşımacalık yanı bu filmdede ön plana çıkmıştır.

Filmin İMDB Puanı: 6.7/ 10
Dil : Türkçe Dublaj Film izle
read more