Elde Var Hayat 52. Bölüm izle

Elde Var Hayat 52.Bölüm izle, Elde Var Hayat 52.Bölüm direk dizi izle, Elde Var Hayat 52.Bölüm canlı izle

Başrolde usta oyuncu Emre Altuğ ve Rojda Demirer’in yer aldığı Trt 1′in gençlik dizisi Elde Var Hayat 52.Bölüm ile 14 ocak akşamında sizlerle. Yoğun bir haftanın dinlenme gününde sizlere keyifli anlar yaşatacak olan dizimizde neler olmuyor ki.

Geçen hafta Kenan hoca basketbol takımın performansını kontrol etmek için bir test yapmıştı. Bu maç hazırlığı bir yana okula gelen polislerin verdiği heyecandan dolayı öğrenciler bir tuhaf olmuştu.Metin ise elif’e olan aşkının bir türlü dile getirememektedir onun tek korkusu bu aşkının karşılıksız olmasıdır. Yağmus ise Duru ve Caner’in yakınlaştığını gördükçe deliye dönmektedir, bu birleşme onun canını çok yakmaktadır ve bunu engellemek için elinden geleni yapacaktır. İlk olarak Caner ile hastanede geçirdiği vakti çok iyi kullanmak isteyen Yağmur hastanede saçma sapan şeyler yapmaya başlamıştır. Elde Var Hayat 52.Bölümde ise Kenan çok sevdiği çocuğu Yusuf ve Zeynep ile beraber eğlence merkezinde çok güzel vakit geçirir. Seyfi Öykü’ye olan aşkını bir türlü söyleyememektedir ama bu sefer bir cesaret toplayıp Öykü’nün karşısına çıkar. Bu olaydan sonra Öykü ve Seyfi güzel bir iş teklifi alırlar. Süper bir bölüm ile karşıma gelecek olan Elde Var Hayat 52.Bölüm’De daha neler yaşanıyor neler. Büyük aşkların yaşandığı ve gizemlerle dolu olayların döndüğü bu dizide akıllar her geçen gün biraz daha karışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>