Dorian Gray izle

Dorian Gray filmini full izle, Dorian Gray direk izle, Dorian Gray sinema izle

Filmin Orjinal İsmi: Dorian Gray 2009 Filmleri

Dorian adlı bir gencin saflık ve iyi niyetli bir insan olmaktan çıkıp şeytani duygulara kaplanışını anlatan süper konulu bir film olan Dorian Gray filmi sizlerle. Lord hayatını kötülük için adamış etrafındaki güzellikleri göremeyecek kadar kör olmuş bir insandır ve Dorian’ı da kısa bir sürede yoldan çıkarmaya başlamıştır. Dorian hayatın o güzel ve eğlenceli yanını unutmuş sadece zevklerle dolu olan kısmını kendine yeğlemeye başlamıştır. Geçen her dakika Lord ile yakınlaşan ve şeytani duygular içine kapılan Dorian kendini günden güne daha fazla kaybetmektedir. Lord’un doriana karşı olan cinsel duygularıda giderek kabarmaktadır.

Körelen bir gençliğin izlerini taşıyan filmimiz Oliver Parker’ın usta eli ile filme aktarılmış acıklı bir hikaye olarak karşımıza geliyor. En güzel türkçe dublaj filmlerin yayınlandığı sitemizde sizlere daha güzel filmler seyretmek için çalışmaya devam ediyoruz, sakın bizlerden ayrılmayınız.

Imdb Puanı:  6.3/10
Yapım: 2009  -  İngiltere
Tür: Dram,  Fantastik,  Gerilim,  Gizem,  Korku,  Macera
Süre: 112 dakika
Yönetmen: Oliver Parker
Oyuncular: Ben Barnes,  Colin Firth,  Rachel Hurd-Wood,  Rebecca Hall

6 thoughts on “Dorian Gray izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>