Çanakkale 1915 filmi izle

Çanakkale 1915 Filmini sitemizden online olarak izleyeceksiniz. Fetih 1453 den sonra yüksek hit beklediğin filmlerden bir taneside bu oldu. Aslına bakarsanız benim filmden beklentim çok büyük fakat film hakkında bu zamana kadar pek fazla reklam görmediğim için umudumu kaybetmeye başladım. Filmin konusu hakkında sizlere bilgi vereceğim fakat filmi tam anlamı ile anlatmam yanlış olur diye düşünüyorum. Benim en çok kızdığım konulardan bir tanesi cennet gibi bir ülkede yaşarken bu kadar vasat filmlerin çekilmesi beni üzüyor. Geçmişimize baktığımızda o kadar güzel bir tarih yatıyor ki he anımız belkide tarif olacaktır. Büyük konuşmak gibi olmasın ama bana mesela güzel bir bütçe sunsalar ve bir şans verseler hemen susurluk adında bir film çekerim. Bu sadece bir örnek tabikide çekilecek o kadar çok film türü var ki ülkemizde ama nedendir bilinmez büyük yönetmenlerimiz bunları akıl edemiyor. Sene 2013 Filmleri oldu güzel filmler sizleri bekliyor artık.

Filmin Çeteresi

Vizyon tarihi: 18 Ekim 2012
Yönetmen: Yeşim Sezgin
Oyuncular: Şevket Çoruh, Barış Çakmak, İlker Kızmaz
Tür: Tarihi, Savaş
Ülke: Türkiye

Tarih araştırmacısı ve yazar, yönetmen Yeşim Turgut Özakman’ın Diriliş Sezgin işi beyaz perdeye aktarılan varsayarak. Tüm gerçeklik oldukça büyük bütçeli bir proje, Fida Film’in yapım planlanan tarihten yansıtır olduğunu.
Çanakkale çevresinde çekim tüm yürütülmüştür.Balkan harbinden sonra, insanlar yorgun ve onlar koskocaman onların gelişi için hazırlanan Çanakkale kendini yeniden mümkün gerçekçi bir şekilde film çıkardı çalışılıyor ordusuna karşı zafer kazandı dirildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>