Aşkım Benim izle

Aşkım Benim filmini full izle, Aşkım Benimindirmeden film izle. Yaz aylarının gelmesi ile artık geceleri uyumak dahada zorlaşıyor bu sıkıcı gecelerde güzel filmlerimizle sizlerleyiz..

19. yüzyılda, “Bel Ami”, Guy De Maupassant’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Pattinson’ın canlandırdığı, filmin karakterleri, Paris’te genç bir gazeteci, bir kadın ve şöhret dışında tek tek adımları acımasızlığı sayesinde çok etkili ve iyi ilişkilere dayanan “George DuRoy” Yaklaşık güçlü olmaktırşehirde adam. Film, Thurman, ve aksan düzeltme Duroy’un onun arkadaşı eşiyken başlar olmak ile bir ilişki kurmaya yardımcı olur. DuRoy sosyetik yaşam öğrenci daha sonra bu güçlü kadınlar birleştirir. Filmde, Kristin Scott Thomas, hafif meşrep olarak Christina Ricci tarafından oynanan aşık gazeteci Duroy’a yüksek sosyete kadın, genç bir kadın için bir ev.

Filmin Alternatif İsmi: Bel Ami
Filmin İmdb Puanı: 8.7/10
Filmin Fullhdfilmizlet.com Puanı: 8.2/10
Yapım: 2012 – İngiltere
Oyuncular: Robert Pattinson, Uma Thurman, Christina Ricci, Natalia Tena, Kristin Scott Thomas, Holly Grainger, Colm Meaney
Yönetmen: Nick Ormerod, Declan Donnellan
Tür: Dram, Gizem, Tarih, Psikolojik

Robert Pattinson ve Uma Thurman için izlemek isteyenler bence izlesin fakat bu iki oyuncuyu tanımayanlar yada bilmeyenler bence bu filmi izlemesinler çünkü hiç beğenmeyeceklerdir. Ben Robert pattinson’u çok sevdiğim halde filmden hiç zevk almadım desem heralde yalan olmaz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>