Aşk ve Gurur Film izle

Aşk ve Gurur direk izle, Aşk ve Gurur online izle, Aşk ve Gurur tek parça film izle, Aşk ve Gurur türkçe izle

Filmin Orjinal İsmi: Aşk Ve Gurur: Pride And Prejudice 2005 (Türkçe Dublaj)

İMDB Puanı: 7.8/10
Yapım: 2005 – Fransa
Tür: Dram, Romantik, Tarih
Süre: 135 dakika
Yönetmen: Joe Wright
Oyuncular: Keira Knightley, Matthew Macfadyen

1900 lü yılların henüz başı ve sınıf kültürünü halen atlatamamış bir ingiltere portresi karşınızda. Uzun süredir sınıf derecesi olarak insan ayrımı yapılan İngiltere’de yaşamakta olan 5 kız kardeş annelerinin küçüklükten beri onları sadece zengin bir eş ile evlenme psikolojisinde yetiştirilmişlerdir. Çocukluklarından beri bu psikoloji ile yaşayan 5 kız kardeşden sadece bir tanesi olan Elizabeth aslında diğer kardeşlerine nazaran daha akıllı ve sevecendir. Annesinin koyduğu kurallara göre yaşamak istemeyen Elizabeth babasından da destek alarak hayatını çok farklı ve heyecanlı bir şekilde yaşamak istemektedir. Annesinin koyduğu kuralları tanımak istemeyen Elizabeth sadece kendi hayallerinin peşinden koşmak için elinden geleni yapacaktır.

Genç bir kızın hayallerinin peşinden koşmasını anlatan bu güzel ve eğlenceli dram filmimiz 2005 yılında Fransa’da çekilmiştir. Çok güzel bir oyuncu kadrosuna sahip olan bu filmimiz çıktığı zamanlarda ise izlenme rekorları kırmıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>