Aşk ve Diğer Felaketler izle

Aşk ve Diğer Felaketler 2006 yapımı filmi izle, Aşk ve Diğer Felaketler sinema filmini bizim sitemizden ayrıcalıklı olarak seyredin.

Filmin Orjinal Dildeki İsmi:Love And Other Disasters 2006 Türkçe Dublaj izle

Jacks hayatın boyunca ikili ilişkilerde yana başarısız olmuştur ve artık gerçekten hayatının erkeğini aramaktadır. Jacks hayatını o kadar sıradan geçirmektedir ki Vogue’de geçen ömrü onu artık gerçekten sıkmaya başlamıştır. Sıradan geçen günler artık Jacks’in Paolo ile tanışmasıyla biraz güzelleşmeye başlar. Paolo eşcinsel bir erkektir ve eşcinsel bir arkadaşı ile aynı evi paylaşmaktadır. Hoşlanmaya başladığı erkeğin cinsellikten uzak birisi olduğunu öğrenen jacks bundan sonra ne yapacaktır beraber bakalım.

İmdb Derecesi: 6.3/10
Yapım: 2006, Fransa
Tür: Komedi, Romantik
Süre: 90 dakika
Yönetmen: Alek Keshishian
Oyuncular: Orlando Bloom, Gwyneth Paltrow, Brittany Murphy, Santiago Cabrera, Catherine Tate, Matthew Rhys

Komedi romantik filmlerini sevenler için kesinlikle izlenmesi gereken bir film daha sizlerle. Yerli filmlere göre baktığımızda bizimde güzel komedi romantik filmlerimiz var ama halen yabancı filmlerin kalitesine erişmiş değiliz.

[tab:Part 1]

[tab:Part 2]

[tab:Part 3]

[tab:Part 4]

[tab:Part 5]

[tab:Part 6]

[tab:END]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>