Amerikan pastası buluşma izle

Amerikan pastası buluşma fragmanı seyret, Amerikan pastası buluşma 2012 izle.

1999 yılının çılgın ve maceracı üniversite öğrencileri şimdi aileleriyle beraber geri dönüyor. “En lezzetli dilimi en sona ayır” sloganıyla geri dönen Amerikan Pastası‘nın son filminde ilk film izleden bu günr aralıksız seyrettiğimiz Jason Biggs, Alyson Hannigan, Eugene Levy ve Seann William Scott‘ın yanında ilk iki filmden de hatırlayabileceğiniz Tara Reid, Shannon Elizabeth ve Chris Klein gibi isimler kadrodaki yerini alıyorlar.

Yapım: 2012 – ABD,
Tür: Komedi, Romantik, Gençlik,
Süre: 110 dakika
Yönetmen: Jon Hurwitz
[tab:1. part]

[tab:2. part]

[tab:3. part]

[tab:4. part]

[tab:5. part]
[tab:6. part]

11 thoughts on “Amerikan pastası buluşma izle

  1. öncelikle teşekkürler bu güzel filmleri çoğu film sitesinden önce bizlere sunduğunuz için site gayet başarılı emeğinize sağlık diyorum.yalnız bu filmin sadece fragmanı yayınlanmış sanırım çünkü filmi izleyeceğim part yok yahut ben bulamadım yorumlarda emeğinize sağlık yazmış bi arkadaşda acaba part varda ben mi bulamadım didim:))

  2. Sevgili Gladyatör Bütün Siterin huyu Artık Bu oldu Flagman Yazmamalarının Sebebi Siteleri Googlede Hit yapsın : ) o Arada Tabi Millet film Ararken Flagman Çıkınca Böyle KimbiLir NasıL küfür yiyo Site sahipleri Haberleri yok Ayrı mesele.. Yada Var hoşnutLar bu durumdan ßeni ırgaLamaz gerçi..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>