Akrep Kral 3 izle

Akrep Kral 3 filmini izle, Akrep Kral 3 direk film izle, Akrep Kral 3 ödüllü filmler izle

Yıllardan M.ö 541 Ünlü kral Memnon çok acımasız ve gaddar bir insandır. Memnon’a göre onun hayali çöllerin efendisi olmaktır. Ekibinde bulunan yüzlerce hain asker ile etrafı yaktı ve yıktı. Önüne geçen bütün insanoğlunu öldürmeye çalışan Kral Memnon bu amacına da ulaştı. Öldüremediği bazı halkları ise kendisine esir yapmayı başardı. Memnon yakaladığı herkesi öldürdü fakat kurutamadığı bazı halklarda kaldı ve bu kabileler kendi aralarında konuştular ve kral Memnon‘ a karşı birleştiler. Peki Memnon bu kadar gücü nereden alıyor diye sorarsanız, ünlü bir büyücü ile bütün savaşların ne zaman başlayacağını ve rakiplerinin bütün hareketlerini öğrenenmeyi başarıyordu o yüzden hiç bir varlık Memnon’ a karşı bir güç gösterisi yapamıyordu. Memnon’un bu işkencelerine daha fazla dayanamayan halk aralarında konuşurlar ve onu yenebilecek tek gücün Mathayus olduğu kanısına varırlar. Savaş konularında üst düzey bir yeteneği olan Mathayus ona karşı direnebilecek tek güçtü. Memnon’un sarayına gizlice giren Mathayus artık hedefine adım adım ilerlemeye başlamıştır.

Savaş filmi sevenler için izlenmesi gereken bir baş yapıt olarak gözümüze çarpan Akrep Kral 3 filmi hd kalitesinde sizlerle buluşuyor. Www.tekparcafilmizle.com olarak herkese iyi seyirler dileriz.

Türkçe Dublaj

Imdb Puanı: 6.5/10
Yapım: 2012 – ABD
Tür: Aksiyon, Fantastik, Gerilim, Macera
Süre: 92 dakika
Yönetmen: Chuck Russell
Oyuncular: Michael Clarke Duncan, Peter Facinelli, Dwayne Johnson, Kelly Hu, Bernard Hill, Summer Altice, Ralf Moeller

7 thoughts on “Akrep Kral 3 izle

  1. muhteşem bi film hiç düşünmeden izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar… bu tarzda bana onericeniz film olursa sevinirm..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>