Afacan ve Kurbağa Surat izle

Afacan ve Kurbağa Surat türkçe dublaj film izle, Afacan ve Kurbağa Surat filmini full izle

Filmin Orjinal İsmi: Afacan ve Kurbağa Surat – Orla Frøsnapper 2011 Türkçe Dublaj izle

10 yaşında ki victor sessiz ve sıkıcı bir kasabada hayatını geçiren afacan bir çocuktur. Victor’un birde çok sevimli köpeği Sosis vardır. Zamanının çoğunu sosis ile gezerek geçiren Victor arkadaşları Jacob ve Clara ile yaz aylarında beraber takılmaktadır. Sıkıcı geçen kasaba günlerini oraya gelen bir sirk tamamen değiştirir, sirkin sahibi gidecekleri son gün kasaba halkına bir fırsat verir ve herkesin o gün sirkte yeteneklerini sergileyebileceklerini söyler. Victor bu habere çok sevinir ve o gün için arkadaşları ile hazırlık yapmaya başlar fakat Kurbağa Surat ve ekibide victorun o güzel gününü bozmak için planlara başlar.

Küçük arkadaşlarımızın izlemesi adına tasarlanmış bu eğlence dolu film 2011 yapımıdır. Danimarkalı çocuk kitapları yazarı Ole Lund Kirkegaard’ın bir kitabından tasarlanan bu filmimiz aile arasındada izlenebilecek kalitede bir filmdir.

Imdb Puanı: 7.1/10
Yapım: 2011  -  Danimarka
Tür: Animasyon,  3 Boyutlu,  Aile,  Komedi
Süre: 78 dakika
Yönetmen: Peter Dodd,  Gert Fredholm
Oyuncular: Nikolaj Lie Kaas,  Thure Lindhardt,  Lars Thiesgaard

12 thoughts on “Afacan ve Kurbağa Surat izle

  1. hahahahhahahaha demircinin sigortası atıktan sonra ve kurbağa numarasından sonra herkes ona fredi kurbağa surat demeye başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>