Adını Feriha Koydum 41. Bölüm izle

Adını Feriha Koydum 41. Bölüm, Adını Feriha Koydum 41. Bölüm full izle, Adını Feriha Koydum 41. Bölüm canlı izle, Adını Feriha Koydum 41. Bölüm direk izle

Adını Feriha Koydum 41. Bölüm izlemek için sitemiz online bağlantı kurmaktadır. Şu an Adını Feriha Koydum 41. Bölüm özetini okuyacaksınız. 30 Aralık akşamında ise Adını Feriha Koydum 41. Bölüm Show TV ekranlarında yayınlanmaya başladıktan 15 dakika sonra sitemizden online olarak gösterilmeye başlamıştır.

Destansı bir aşk olan Leyla ile mecnun gibi bir konudan yola çıkarak anlatılan Emir ve Feriha‘nın aşkı Adını Feriha Koydum 41. Bölüm ile karşınızda…

Show tv’nin ve türkiye’nin en çok izlenen dizisi olan Adını Feriha Koydum son bölüm bu akşam canlı olarak sitemizden yayınlanacaktır.

FERİHA YOLUN SONUNDA ..!

Nikah konusunda hiç bir tahammülü olmayan Emir bunu duyunca dünyası altüst olur ve içine kapanır. Feriha bütün gerçekleri anlatmak için bu kez kararlıdır. Bunların üzerine ortaya çıkan bir nişan fotoğrafı ortalığı iyice karıştırır. Bu olayın mutluluğunu yaşayan Cansu’nun sevinci Emir’in apartmandan taşınması ile son bulur. Fotoğrafın emirin eline nasıl geçtiğini çözemeye çalışan Feriha’nın ise işi pek de zor olmaz.

Sanem ise Ünal ile yaşadığı geceden sonra daha dikkatli adımlar atmaya başlar. Uzun zamandır kardeşini görmek isteyen Levent ise bu kararında çok ısrarlıdır. Nevbaharın aldığı karar ise bu olayı birazda olsa kapatır.

Feriha ve Emir arasındaki konuşma bu sefer pek kolay olmayacaktır. Bu bölümün süprizi olan Emir ve Feriha’nın konuşma sahnesi Fragmanda’da yoktur o yüzden bizlerde fazla bilgi vermeyeceğiz.

One thought on “Adını Feriha Koydum 41. Bölüm izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>