Açlık Oyunları izle

Açlık Oyunları filmini full izle, Açlık Oyunları yabancı filmler izle, Açlık Oyunları online izle

Filmin Çeteresi: The Hunger Games 2012 izle

Açlık oyunları önceden tv’de yayınlanan süper bir filmdi. Küçük yaşta çocukların katıldığı bu yarışmalar amerikanın kuzeyinde yer alan Panem ulusunun civarlarında yapılmaktadır. Konu bakımından biraz tuhaf olan bu filmimizi izlemek isteyenler biraz sabretmelidir. Bu ulusta yaşayan kişiler o yarışmalara 12 ve 8 yaşları arasında 2 çocuk göndermek zorundadır. Bu yarışmalara katılmaktan korkan bir genç kızın yerine ablası geçer ve ölümüne yarışmayı çok sevdiği kardeşi için kabullenmek zorunda kalır.

Büyük bir yarışın içerisinde kendisini bulan gemç kız başlarda ne yapacağını bilemez ama bizim ülkemizdeki gibi töre kuralı gereği bunu yapmak zorundadır. Kardeşi için kabul ettiği bu acı olayı nasıl yapacak yoksa ölüme kendısini bırakacakmıdır.

Imdb Puanı:  8.3/10
Yapım: 2012  -  ABD
Tür: Bilim Kurgu,  Aksiyon,  Dram,  Fantastik,  Gerilim,  Gizem,  Macera,  Romantik,  Psikolojik,  Gençlik
Süre: 142 dakika
Yönetmen: Gary Ross
Oyuncular: Josh Hutcherson,  Isabelle Fuhrman,  Elizabeth Banks,  Woody Harrelson,  Liam Hemsworth,  Wes Bentley

[tab:1.Part]

[tab:2.Part]

[tab:3.Part]

[tab:4.Part]

[tab:5.Part]

[tab:6.Part]

[tab:7.Part]

7 thoughts on “Açlık Oyunları izle

  1. Yanlız söyliyeyim dedim tanıtım baştan sona saçma ayrıca yazım hatası da var. Belirtmek istedim sadece.

  2. suzanne collins,kitabı yazmakla filmini yapmak arasında sayısız önemli fark vardı,öncelikle zaman bir romanı iki saatlik bir filme uyarlarken her şeyi beraberinizde getiremezsiniz.bu yüzden bolca sıkıştırma yapmak gerekir.bütün karakterler ekranda görünemeyecekti mesela,MADGE’i feda ettik ve avox kızının hikayesini kestik.onları bırakmak zordu ama bu seçimlerin kitabın duygusal iskeletine zarar verdiğini sanmıyorum demiş.

    Bu siteyi seviyorum çünkü yeni çıkan filmleri en erken burası ekliyor. Filmlerin gelmesi biraz zaman alıyor ama en sonunda geliyor. Film izle mek isteyen herkese bence bu siteyi tercih etmeli.

  3. kitaptan aldığınız hazzı filmde aramayın bence. kitabı harika elbette filmde güzel ama kıyaslanamaz…kitabn 2. ve 3.süde harika okumayanlar için söylüyorum şiddetle öneriyorum mutlaka okuyun..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>