3 idiots izle

Üç Ahmak filmini türkçe dublaj izle, 3 tane ahmak izle, three idiots filmini izle

Teknik bir lisede okuyan 3 gerizekalı arkadaş gösterilen eğitimin hatalı olduğunu düşünmektedir. Eğitim bilimleri dersinin yanlış uygulamada anlatıldığı kanısını savunan 2 arkadaş bu düşüncelerini herkese ispatlamak isterler. Bu girişimleri biraz komedi birazda hüzünlü anlara konuk olsada genel olarak çok komik bir film. Hint yapımı olan filmimiz hindistanda güzel bir kolejde çekilmiştir.

Uzun zamandır bir komedi filmi izlemeyenler için bence izlenmesi gereken süper bir komedi filmi. Aslına bakarsanız hint yapımı filmlerin genelinde zaten bir komedi oluyor fakat bu filmde komedinin biraz daha üstüne çıkılmış. Eğitim sistemine karşı açılan büyük bir davanın gelişme ve sonuç kısmının ele alındığı komedi filmimiz hd kalitesinde sizlerle buluşuyor.

Türkçe Altyazılı
Imdb Puanı: 8.2/10
Yapım: 2009 – Hindistan
Tür: Dram, Komedi, Müzikal, Romantik, Gençlik
Süre: 160 dakika
Yönetmen: Rajkumar Hirani
Oyuncular: Aamir Khan, Kareena Kapoor, Madhavan, Akhil Mishra, Rajeev Ravindranathan

16 thoughts on “3 idiots izle

  1. Arkadaşlar sizleri bilmiyorum ama ben filim izlerden çok duygulandım. Açıkcası hindistan’dan böyle bir produksiyon çıkabileceğini düşünmezdim. Mükemmel bir film.. İzlenmesi gerekir

  2. Zaman zaman duygulandığım anlar oldu. Zaten filmin sonuna diyecek birşey yok tamamen son dakika golü. Hint filmleri her zaman berbattır ama bu film beni çok etkiledi ve uzun bi sürede unutamayacağım. Vizyonlardan düşmemesi gereken bir film. Herkesin izlemesi şart.

  3. hem duygusal hemde doslugun bakiligini süper bir bicimde ele almışlar çok başarılı bir yapıt
    AYRICA..bu filmi bizlere burada izleme imkanı sunan loca film izle yönetimine ve adminlerinede tşk lerimi sunarım…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>