13. Kat izle

The Thirteenth Floor filmi full izle, 13. Kat filmini indirmeden izle

Filmin Yabancı Dildeki İsmi: The Thirteenth Floor 1999 izle

Süprizlerle dolu bir film olan 13. kat türkçe dublaj kalitesinde siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşuyor. Büyük bir işhanının 13. katında gerçekleşen büyük buluşlar dikkat çekmektedir. Douglas bulunan bir teknoloji harikası ile 1930′lı yılların los angelesine gider. Çok güzel maceralar yaşayan Douglas gerçek dünyaya geri dönmek zorunda kalır. Gerçek dünyaya gelen Douglas çok kötü bir olay ile karşı karşıya kalır. 13. katındaki büyük proje yaptıkları iş hanının kurucusu olan Hannon Fuller acı bir şekile öldürülmüştür. Bu ölümden sorumlu görünen tek kişi ise douglas’dır. Jane öldürülen Hannon’un kızı olduğunu iddaa etmektedir. Paristen gelen Jane douglas’a da çok etkileyici bir bayan olarak görünmektedir.

Karışık bir konuya sahip olan filmimiz gizem filmi izlemek isteyenler için bence çok güzel bir film oalrak göze çarpmaktadır. Türkçe dublaj kalitesinde sizlere sunduğumuz filmi herkese iyi seyirler dileyerekten sunuyoruz.

İmdb Puanı: 6.9 /10
Yapım: 1999, ABD
Tür: BilimKurgu, Gerilim, Gizem, Psikolojik
Oyuncular: Dennis Haysbert, Gretchen Mol, Armin Mueller-Stahl, Craig Bierko
Yönetmen: Josef Rusnak

[tab:Tek Part 1]

[tab:Tek Part 2]

[tab:Fragman]

[tab:END]

One thought on “13. Kat izle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>