13. Cuma 3 izle

13. Cuma 3 filmini full izle, 13. Cuma 3 filmini tek parça izle, 13. Cuma seri filmini izle, 13. Cuma 3 direk izle

Psikopat Katil Jason Geri Dönüyor ve nedense bir türlü ölmek bilmiyor. Jason’ın bu filmde ki görevi ise Kristal Göl’de Annesinin İntikamını Almak ve Aynı şekilde cinayet işlemektir. 1980, 1981 ve 1982 yıllarında çıkardığı 3 seri film ile korku ve gerilim dalında hızla yükselen filmimiz bundan sonra ki yıllardada kalitesini artırmış ve seriye devam etemeyi başarmıştır.


Filmin Alternatif İsmi: Friday the 13th Part 3
Filmin İmdb Puanı: 5.2/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı: 8.4/10
Yapım: 1982, ABD
Oyuncular: Adrienne King, Amy Steel, Kirsten Baker, Betsy Palmer
Yönetmen: Steve Miner
Tür: 3 Boyutlu, Gerilim, Gizem, Korku, Gençlik


13. cuma serisi hız kesmeden devam ederken ünlü yönetmen de arşivini güzel bir şekilde genişletiyor. Süper sahneleri ile 13. cuma filmi serinin 3. filmi ile sizlerle. Korku sevenler bence bu filmi kesinlikle izlesin. Diğer serilerden tek fark belkide bu filmde yönetmen erotizme biraz daha çok yaklaşmış, bence erotizme hiç sarmadan devam etseydi daha güzel olurdu. Korku filmlerinde erotizm işin içine girdiği an kalite direk olarak düşüyor. Bunu en iyi örneği saw serisi bence hiç bir serisinde erotizm adına bir şey yok.

[tab:Tek Part 1]

[tab:Tek Part 2]

[tab:END]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>