13. Cuma 1 izle

13. Cuma 1 seri filmini izle, 13. Cuma 1 filmini full izle, 13. Cuma 1 tek parça izle, 13. Cuma serisini sitemizden izleme imkanına sahipsiniz.

Bundan 10 yıl önce gizemli cinayetlerin koşuştuğu gnlerde Camp Crystal Lake, bir gençlik kampı terk.Girişimci veren kampında yakışıklı genç adamlar, yine bir hizmet açmaya karar verdiler ve güzel genç kızlardan oluşan grup kiralar. Soyutladığında dünyanın geri kalanından gelen korkunç bir yağmur fırtınası ölüm kampı başlıyor. Gençler sırayla, korkunç yaratıcı bir şekilde öldürüldü gider…


Filmin Alternatif İsmi: Friday the 13th (I)
Filmin İmdb Puanı: 6.3/10
Filmin Locafilmizle.com Puanı: 8.1/10
Yapım: 1980, ABD
Oyuncular: Kevin Bacon, Adrienne King, Jeannine Taylor, Betsy Palmer
Yönetmen: Sean S. Cunningham
Tür: Gerilim, Gizem, Korku


13. cuma serisinin ilk filmi ile sizlerleyiz. Uzun bir seri olan 13. cuma filmi korku ve gerilim sevenler için bence unutulmaz seri filmler arasında yer alıyor. Muhteşem oyuncu kadrosu ile göz dolduran filmimiz seri devam ettikce güzelleşen bir film. Bu daldaki filmler arasında en güzeli ve en ürkütücüsü olan 13. cuma yönetmeni filmden beklenilen ilgiyi aldığı için serinin devamı niteliğinde olan filmleri uzun yıllar boyunca sinema severlere sunmuştur.

[tab:Tek Part 1]

[tab:Tek Part 2]

[tab:END]

3 thoughts on “13. Cuma 1 izle

  1. admin bıktık bu saçma reklamlardan kaldır şunları filmlerin hiçbirini açamadım (13. cuma serisini hiç açamadım) !!!

    • Melike reklamların aşağısında film var neden bu kadar zorlandın anlamadım reklamları kaldıramayız kusura bakma, siteyi kapatalım istersen .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>